Anasayfa / Güncel / ERDEMLİ’DE CHP YENİ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA KILBAŞ OLDU

ERDEMLİ’DE CHP YENİ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA KILBAŞ OLDU

4 adayın yarıştığı Erdemli CHP İlçe Kongresinde 228 delegenin oy kullandığı seçimde 86 oy alan Mustafa Kılbaş CHP Erdemli İlçe Başkanı oldu. Gençliğin ve yeniliğin adayı olarak çıkan Mustafa Kılbaş, Erdemli CHP’DE artık yeni bir dönemin başladığını gösterdi.
Erdemli Kongre merkezinde yapılan ilçe kongresine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, CHP Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel, Ali Mahir Başarır, ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşunun başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer yaptığı konuşmasında, çok çalışılması gerektiğini ve göreve gelecek olan ilçe yönetiminin CHP’yi Erdemli’de en üst seviyeye çıkartmak için herkesin çalışması gerektiğini söyledi. Birlik beraberliğin mesajı verildiği kongrede adaylarda birer konuşma yaptı.
CHP İlçe Başkanı Mustafa Kılbaş’ın adaylık konuşması sırasında hazırlıklı, elinde verilerle ve çalışılmış bir ortamla etkileyici konuşması salondan büyük alkış alması ile birlikte partililer tarafından çok beğenildi.
Konuşmaların ardından yapılan seçimde 230 delegeden 228 delege oy kullandı. Kullanılan oyun 86 sını alan Mustafa Kılbaş CHP Erdemli İlçe Başkanı olurken, diğer adaylardan Ali Yardımcı:69, Musa Duran:65 ve Hidayet Özalp ise 6 oy alırken 2 oy ise geçersiz sayıldı.
Seçim sonucunda adaylar Mustafa Kılbaş ve yönetimini tebrik etti.
Mustafa Kılbaş tebrikleri kabul etmesinin ardından yaptığı açıklama da; öncelikle önceki dönemlerde partimize hizmet etmiş ve emeği geçen bütün başkanlarımıza ve yönetimine teşekkür ederim. Ben CHP’NİN Erdemli’deki talihini değiştirmek istedim ve delegelerimiz buna izin verdi. Ben ve yönetimim hep birlikte Erdemli’de CHP Yeni yapısı ve çalışma usulü ile Erdemli’de herkesi kucaklayacağız. Hep birlikte çalışacağız ve başaracağız dedi.
Partililer arasında ise CHP’de artık gençliğin yeni yönetimde yer aldığı ve bu görevi en iyi şekilde yapılacağı konuşulurken, seçimlerde gençlerin artık görev alması siyasette yeni bir dönemin başlangıcı olacağı gösterildi.
CHP İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞUYOR
İLÇE BAŞKANI: MUSTAFA KILBAŞ
Yönetim Kurulu Üyeleri, Tacettin Bilgen, Aysel Özdemir, Atik Toprak, Hatice Kelebek, Mustafa Aksay, Tuba Orak, Neslihan Çelebi, Resul Şeker, Sultan Bayar, Ahmet Şimşek, Fatma Vural, Mesut Ateş, Müslime Koç, Musa Başer, Ayhan Öngel, Osman Coşkun şeklinde oluştu.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN YILDIZ, BAŞKAN SEÇER İLE BİRLİKTE YAYLALARDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Kurban Bayramı tatili boyunca ilçeyi karış karış dolaşarak, vatandaşlarla kucaklaşıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla