Anasayfa / Güncel / DALKILIÇ:FIRSATÇILIK YAPMAYACAĞIZ

DALKILIÇ:FIRSATÇILIK YAPMAYACAĞIZ

Nefis Un Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Dalkılıç, tüm dünyanın ve Türkiye’nin zor günlerden geçtiği bu günlerde Mersin’de 1 lira 25 kuruş olan ekmeği 1 TL’den satmaya devam edeceklerini belirterek, ” Fırsatçılık yapmayacağız” açıklaması yaptı.

Mersin’de ekmek 1 lira 25 kuruş oldu. İnsanların korona virüs nedeniyle evlerinden çıkmamaya azami özen gösterdiği Mersin’de Nefis Un Sanayi A.Ş. önemli bir karar aldı.
Nefis Un Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Dalkılıç, tam kapasite ile hizmet vereceklerini belirterek, yayınladığı mesajda; şunları söyledi: “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de tüm kurum ve kuruluşlarıyla korona virüs (covid 19) ile yoğun mücadele veriliyor. Bu zor günleri millet olarak elbirliği ile atlatacağımızdan hiç kuşkumuz yok.
Bu bağlamda Dalkılıç Grubu olarak tam kapasite ile çalışarak ülkemize, şehrimize ve milletimize karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek için azami gayret göstereceğiz.
Denimizin emrettiği gibi komşumuz açken fırsatçılık yapmayacağımızın sözünü veriyoruz. Grubumuzda bulunan fırınlarda ekmek 1 TL olarak devam edecektir.”

Çok Okunan Haber

BAŞKAN YILDIZ, VATANDAŞLARA AŞURE İKRAM ETTİ

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, aşurenin barışa, kardeşliğe, huzura ve mutluluğa vesile olmasını diledi. Bolluğun, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla