Anasayfa / Güncel / BAŞKAN YILMAZ, YAYLALARDA SAHA İNCELEMESİ YAPTI

BAŞKAN YILMAZ, YAYLALARDA SAHA İNCELEMESİ YAPTI

Yaylaları ziyaret eden Başkan Yılmaz; “Temiz havası ve doğallığı ile dikkat çeken Toroslar’ımızın yaylalarını yaz sezonuna hazırlıyoruz” dedi.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz‘ın yayla ziyaretleri devam ediyor. Havaların ısınmasıyla birlikte yaylaların sezon hazırlıkları devam ederken, Başkan Yılmaz da bu kapsamda Soğucak, Bekiralanı, Yeniköy, Evrenli ve Musalı Mahalleleri‘ni ziyaret ederek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye Temizlik İşleri, Zabıta, Park ve Bahçeler, Fen İşleri ile Koordinasyon Müdürünün de eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Yılmaz, teknik konularda ekibinden bilgiler de aldı.

Başkan Yılmaz; “Yazın nüfusun daha da arttığı yaylalarımızdan vatandaşlarımızın en güzel ve kaliteli bir şekilde hizmet almasını önemsiyoruz. Acil ihtiyaçların giderilmesi noktasında gerekli tespitlerimizi yaptık. Hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi.

“Pandemi  Sonrası Yaylalarımıza Bekliyoruz”

Her mahalleye eşit hizmet götürmek amacıyla çalışmalarını planlı bir şekilde sürdürdüklerini kaydedenBaşkan Yılmaz; “Kışın yoğun kış şartlarının yaşandığı yaylalarımızda tahrip olan bölgelerin bakım ve onarımlarınıacil bir şekilde gideriyoruz. Yazın nüfus artışının yoğun olduğu bu bölgelerimizde temizlik ve peyzaj çalışmalarımızı daha da arttırdık. Amacımız, Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan kısıtlamaların kalkmasının ardından yaylalara gelecek olan hemşehrilerimize daha temiz ve ferah yaşam alanları sunmaktır. İnşallah en yakın zamanda bu salgından kurtularak, yeniden doğanın tadını çıkaracağız” şeklinde konuştu.

Başkan Yılmaz, yaylalarda gerçekleştirdiği saha incelemesi sırasında mahalle muhtarlarının, esnaf ve vatandaşların istek ve önerilerini de dinledi.

Mahallelerdeki ihtiyaçların kısa sürede çözülmesinden memnun olan mahalle muhtarları ve vatandaşlar ise Başkan Yılmaz’a teşekkür etti.

Başkan Yılmaz, Evrenli’de Çiftçilerin Günü’nü Kutladı

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, yayla ziyaretleri sırasında Evrenli Mahallesi’nde çiftçilik yapan vatandaşlarla da bir araya gelerek, kolaylıklar diledi.

Kendisi de eline çapayı alarak çiftçilerin mahsullerini çapalayan ve aynı zamanda 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü de kutlayan Başkan Yılmaz; “Toroslarımızın verimli topraklarında alın teri dökerek çalışan ve üreten değerli hemşehrilerimizin mahsullerinin bereketli olmasını diliyorum.Siz kıymetli çiftçilerimizin her zaman yanınızdayız” dedi.

Çok Okunan Haber

Başkan Özyiğit, “Avrupa şampiyonluğu yolunda takımımızın yanındayız”

Mersin Yenişehir Belediyesinin de destekleriyle Avrupa’nın kadın basketbolundaki en büyük kupası olan FIBA Kadınlar Avrupa …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla