Anasayfa / Güncel / BAŞKAN YILMAZ; “OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ”

BAŞKAN YILMAZ; “OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, “Daha Güzel Bir Toroslar İnşa Etmek İçin Çalışıyoruz.”

TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’ın katılımıyla ‘Toroslar’da Vatandaşla Buluşma Toplantıları” düzenlendi.

Vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinlemek ve hayata geçecek olan projeleri anlatmak üzere düzenlenen toplantılara; MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, AK Parti Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan, Zeynep Gül Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Cesim Ercik, AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Onur Ünlü ve Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan da eşlik etti.

Ayvagediği, Gözne ve Soğucak Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen heyet istek ve önerileri dinleyerek yapılacak hizmetler hakkında konuştu.

Başkan Yılmaz; “Toroslar’a hizmet etmenin heyecanı ve sorumluluğunu yaşıyoruz”

Vatandaşlara seslenerek “Sizin yüzleriniz gülünce bizim de yüzümüz gülüyor.” diyen Başkan Yılmaz, “Bizi güzel karşıladınız. Yüzlerinizin güldüğünü gördük. 31 Mart’ta tarafıma Toroslar Belediye Başkanlığı görevini verdiniz. Sizlere hizmet etmenin heyecanı ve sorumluluğunu yaşıyoruz. Allah’ın izniyle hep beraber sizlerin hayatını daha da güzelleştirmek ve daha güzel bir Toroslar inşa etmek için çalışıyoruz. Sizlerin arasından çıkmış biri olarak, sizlerle beraber omuz omuza Toroslarımıza, Mersinimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugün burada olan herkese teşekkür ediyor, geçmiş bayramınızı kutluyorum. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın.” ifadelerine yer verdi.

Birlik ve beraberlik mesajı veren MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek ise, “Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Cumhur ittifakı olarak Atsız Başkana vermiş olduğunuz destek için hepinize yeniden teşekkür ediyorum.” dedi.

“Gün birlik olma günü” diyen AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz da “Bugüne kadar verdiğiniz desteklerden, duyduğunuz güvenden, dilinizdeki duadan, yüreğinizdeki sevgiden dolayı Allah sizlerden bin kez razı olsun. Ama bunu devam ettirmemiz gerekiyor, çünkü gün birlik olma günü. Birlik içinde daha güçlü bir Türkiye olmak zorundayız.” diye konuştu.

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan ise  “Cumhur ittifakı olarak birlik ve beraberliğimizi önce Allah’ın izniyle sonra sizlerin desteğiyle, dualarınızla güçlü bir şekilde sağladık. 2023 hedeflerine doğru başarılı bir şekilde gideceğimize inancımız tamdır.” dedi.

Elvan, “Neyin Sözünü Vermişsek Hep Arkasındayız”

“Sizin derdiniz, bizim derdimiz” diyerek sözlerine başlayan TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, “Vatandaşlarımızın taleplerini elimizden geldiğince çözmeye çalışacağız. Elimizden geldiğince sizlere hizmet etmek, taş üstüne taş koymak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Şunu çok samimi olarak söylüyorum. Sizin desteğiniz sürdüğü müddetçe inanın kim olursa olsun, nereden gelirse gelsin her türlü mücadeleyi veririz. Ve sonuçta kazanan biz oluruz. Sevgili kardeşlerim neyin sözünü vermişsek hep arkasındayız. Sizin derdiniz bizim derdimiz. Bu noktada sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Her birinizin bayramını yeniden tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

Çok Okunan Haber

İstanbul’da anketlerde Ekrem İmamoğlu mu Murat Kurum mu önde? İşte 6 anket şirketinin sonuçları

İstanbul’da anketlerde Ekrem İmamoğlu mu Murat Kurum mu önde? Altı farklı anket şirketinin İstanbul’da yaptığı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla