Anasayfa / Güncel / BAŞKAN VARAL’A DELEGELERDEN DESTEK

BAŞKAN VARAL’A DELEGELERDEN DESTEK

– CHP TARSUS İLÇE 12. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

– BAŞKAN VARAL’A DELEGELERDEN DESTEK

– BAŞKAN VARAL: “KAVGASIZ, GÜRÜLTÜSÜZ, HERKESE EŞİT MESAFEDE GÖREV YAPACAĞIM”

 

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tarsus İlçe örgütünün 12. olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Geçtiğimiz Aralık ayı içerisinde genel merkez tarafından parti ilçe başkanlığı görevine atanan Av. Ozan Varal, olağan genel kurul toplantısında da delegelerin desteğini alarak “güvenoyu” kazandı.

 

Kongrede konuşan Başkan Av. Ozan Varal, birlik mesajları vererek, “Her zaman kavgasız, gürültüsüz, herkese eşit mesafede, adil olarak görev yapacağım” dedi.

 

Olağan Genel Kurula Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, İl Başkanı Adil Aktay, CHP Mersin Milletvekilleri Ali Mahir Başarır, Cengiz Gökçel ile Alpay Antmen, Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, eski vekiller Ali Oksal, Edip Özgenç ile Serdal Kuyucuoğlu, oda, dernek, kooperatif ve STK’ların başkan ve yöneticileri, partili delegeler, üyeler ve vatandaşlar katıldı. İlçe kongresine katılımın yüksek olduğu görüldü.

 

Aşiyan 1 düğün salonunda gerçekleştirilen ilçe kongresinde divan başkanlığını Mersin eski Milletvekillerinden Hüseyin Çamak yaptı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan olağan genel kurul toplantısında gündem maddeleri tek tek görüşüldü, ibra edildi.

 

HEDEFİMİZ GENEL İKTİDAR OLMAKTIR

Partililerin yoğun alkışları arasında kürsüye çıkan CHP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, Büyükşehir ve Tarsus Belediyesiyle uyum içerisinde çalışarak vatandaşa hizmet götüreceklerini kaydederek, “Partimizin yerelde ve genelde iktidar olmasından başka hiçbir gaye ve hedef içerisinde olmayacağımıza söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Ozan Varal, “Ben sizlerin arasından biriyim. Siyaseti hep bir aile olma duygusuyla yaptım. Başarılıysam ailemle bir arada olduğum için başarılıyım. Bizler başarılı olacaksak sizlerle birlikte bir aile olduğumuz için başarılı olacağız. Çünkü sizler benim ailemsiniz.

 

Bundan böyle sorun üreten bir örgüt değil, çözüm üreten bir yapıda örgüt çalışma modeli kuracağız. Güzelim ülkemizde işsizlik, fakirlik, adaletsizlik, haksızlık, kadınlara şiddet, her türlü ayrımcılık, yoksulluk son bulana kadar, yani CHP iktidar olana dek, sahada sokakta birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Geçici görevleri boyunca 500 yeni üye kaydı yaptıklarını belirten CHP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, “Geçici göreve başladığımız günden bugüne bir ayda, 500’e yakın, özellikle genç ve kadın ağırlıklı yurttaşlarımızın partimize üye olmak için geldiklerini, salonlarımızın günün her saati dolup taştığını, memnuniyetle ifade etmek isterim. Bizler partimizi büyüteceğiz, güçlendireceğiz. Birliği, huzuru, barışı, kardeşliği egemen kılacağız ve CHP’yi birlikte iktidara taşıyacağız” dedi.

 

HER ZAMAN HALKIN İÇİNDE OLACAĞIZ

Sloganlar eşliğinde konuşan CHP İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, “Tarsus’ta gidilmedik köy ve mahalle, sokak; sıkılmadık el bırakmayacağız demiştik. Ben ve arkadaşlarım bir aylık geçici görev süremizde 179 mahallede, bizzat mahallelere giderek delege seçimleri yaptık. Ayrıca ben ve arkadaşlarım Gülek’ten Bahşiş’e, Sandal’dan Yeşiltepe’ye, Hacı Hamzalı’dan Yenice’ye, kısa sürede Tarsus’un kırsal bölgelerinin tamamına bizzat giderek partimizi ve belediyelerimizin çalışmalarını anlatarak, sorunları yerinde dinledik, notlarımızı aldık ve takibimizi yaptık. Yeni dönemde de görev yaptıkları mahallelerinin abisi, ablası, başkanı muhtarlarımızı, esnaf odası ve borsasını, bütün sendikaları, ayrım yapmaksızın ülkemiz ve insan yararına çalışan, üyelerinin siyasi görüşü ne olursa olsun bütün derneklerimizi, kahvehaneleri, pazarları ziyaret edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından tek listeyle seçimlere gidildi. 397 delegesi bulunan Tarsus CHP’de, 12. olağan genel kurul sonrasında yeni yönetim kurulu şu şekilde belirlendi:

 

Yönetim Asil Liste:

1- Ozan Varal

2- Yağmur Arslan

3- Hüseyin Ak

4-Gülay Avcı

5- Niyazi Azimet

6- Murat Çeliker

7- Kadir Doğan

8-Haluk Gülbahar

9- Özay Güngör

10- Hülya Midem

11- Menderes Polat

12- Alpay Savcı

13- Hasan Sel

14- Selahattin Şahin

15- Murat Topçuoğlu

16- Hüseyin Uğur

17- Erhan Yıldırım

 

Yedek yönetim kurulu yedek liste

1- Ramazan Berkoğlu

2- Canda Çınar

3- Yusuf Dediğidoğru

4- Emin Mustafa Doğru

5- Sadık Durgun

6- Gökhan Dursunoğlu

7- Derya Erkan

8- Fahri Erman

9- Yunus Fındık

10- Vahti Nur Göçer

11- Ramazan Ince

12- Mahir Karakelle

13- Meryem Kır

14- Hakan Mert

15- Meryem Yanç

16- Nurcan Yıldız

Çok Okunan Haber

SEÇER, PARTİLİ GENÇLERİN KONUĞU OLDU

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Mersin İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘Gençliğin Politika …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla