Anasayfa / Güncel / BAŞKAN ÖZYİĞİT:SPOR TESİSLERİNİ BİRLİKTE ÇOĞALTACAĞIZ

BAŞKAN ÖZYİĞİT:SPOR TESİSLERİNİ BİRLİKTE ÇOĞALTACAĞIZ

Mersin Amatör spor kulüpleri federasyonu genel başkanı Mithat Ertaş ve yönetimi,yenişehir belediye başkanı Abdullah Özyiğit’i makamında ziyaret ettiler.
ASKF başkanı Mithat Ertaş,Başkan Özyiğit’e pandemi döneminde amatör spor kulüplerinin ve sporcularının mağduriyetini ve Yenişehir belediyesinin bu zor dönemde yanlarında olmasından memnun olduklarını söyledi.
Başkan Ertaş,yenişehir belediyesinin önümüzdeki günlerde spor kulüplerine yapmayı planladığı nakdi yardımı ve yeni tesislere olan ihtiyaçları dile getirdi.
Yenişehir Belediye başkanı Abdullah Özyiğit göreve geldikleri günden itibaren amatör sporcuların ve kulüplerin yanında olduklarını,kulüplerin sıkıntılarını çok iyi bildiklerini belirtti.

Spor tesislerini birlikte çoğaltacağız.

Başkan Özyiğit önümüzdeki yıl Yenişehir’de amatör futbol kulüpleri için standartlara uygun bir çim saha yapmayı planladıklarını söyledi.
Tesisleşmenin önemine değinen Başkan Özyiğit,Yenişehir’de eksik olan spor tesislerinin mutlaka yapılacağını söyledi.
Ayrıca önümüzdeki günlerde yapılması planlanan genel kurul için başarılar diledi.

Çok Okunan Haber

MERSİN AKDENİZ’DE KORKUTAN YANGIN

Mersin’in Akdeniz ilçesi Çankaya mahallesi 4738 sokakta bulunan bir işyerinde saat.16.35 sularında meydana gelen yangına …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla