Anasayfa / Güncel / BAŞKAN GÜLTAK, BELEDİYE PERSONELİNİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

BAŞKAN GÜLTAK, BELEDİYE PERSONELİNİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

* Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, rast geldiği bir sokak düğününde hem halay çekip hem de elindeki süpürgesiyle yerleri temizlerken videosu çekilen ve sosyal medyada adeta fenomen olan belediye personeli Sait İsnaç’ı evinde ziyaret etti. Başkan Gültak’ın; İsnaç Ailesi’ni ziyaretine eşi Behiye Gültak da katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette Başkan Mustafa Gültak, hem çalışıp hem de halay çeken Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeli 61 yaşındaki Sait İsnaç’ın videosunu izlediği zaman uzun süre gülümsediğini ve bu durumun çok hoşuna gittiğini söyledi. Severek yapılan her işte mutlaka başarı ve ödül olacağını dile getiren Başkan Gültak, bu nedenle Sait İsnaç’ı ödüllendirdiklerini ifade etti.

Belediye personelinin, mutlu şekilde çalışmalarından kendisinin de büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Gültak; “Belki de birçok kişi, görevinin başındayken halay çeken personelimizi uyaracağımızı veya ceza vereceğimizi bekledi. Fakat biz kendisini 1 maaş ikramiye ile ödüllendirdik. Çünkü ‘gönül belediyeciliğinde’ olması gereken budur. İşini severek yapan personelimizin daima yanındayız. İşini severek yapmak, hem başarıyı getirir hem de halkın, yapılan işlerden memnun kalmasını sağlar. Personelimize tekrar teşekkür ediyor; kendisine ve ailesine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum” diye konuştu.

Sıcak bir ortamda sohbetlerin edilip çayların içildiği buluşmada Başkan Mustafa Gültak, evin minikleriyle de yakından ilgilendi. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeli Sait İsnaç, eşi ve çocukları da; Akdeniz Belediye Başkanı Gültak’ın, kendilerini ziyaret etmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, teşekkürlerini dile getirdiler.

Çok Okunan Haber

MERSİN 26 OCAK COVİD 19 VAKA TABLOSUNDA YÜKSELİŞ SÜRÜYOR

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 virüsü Mersin’de etkili olmaya devam ediyor. Mersin’de bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort