Anasayfa / Güncel / BASIN, TOPLUMLARIN VAZGEÇİLMEZ UNSURUDUR

BASIN, TOPLUMLARIN VAZGEÇİLMEZ UNSURUDUR

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TISİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basının, toplumların vazgeçilmez unsuru olduğunu söyledi.

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TISİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç, yayınladığı mesajla; Türk Basınında sansürün kaldırılışının ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.
Bilgiye ulaşabilmenin en temel haklardan biri olduğuna işaret eden Başkan Kılıç, basının da halkın doğru bilgiye ulaşmasında önemli bir misyon taşıdığını belirterek, “Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, toplumların vazgeçilmez unsurlarından biridir. Zor şartlarda halkın haber hakkı için mücadele eden tüm basın emekçilerinin, ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, tüm gazetecilere meslek yaşamlarında başarılar dilerim” dedi.

Çok Okunan Haber

TARSUS BELEDİYESİ YOĞUN YAĞIŞ SONRASI OLUMSUZLARI GİDERİYOR

Tarsus Belediyesi tarafından Tarsus’ta etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen taşkın ve su baskını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla