Anasayfa / Güncel / AYTUĞ ATICI İSMİ HEYECAN YARATMADI. NEDEN Mİ ?

AYTUĞ ATICI İSMİ HEYECAN YARATMADI. NEDEN Mİ ?

Mersin’de bugün chp Genel başkanlığına aday adaylığını açıklayan 25 ve 26. dönem Mersin milletvekili Aytuğ Atıcı için kişisel sosyal medya hesabımdan eleştiri yaptım.

Vay senmisin eleştiren,nasıl böyle yazarsın,nasıl gazetecisin,nasıl partilisin yok şu yok bu kısacası bir çeşit trol saldırısına maruz kaldım.

Geri adım atarmıyım asla,doğru bildiğimden şaşmam,sadece şunu kavrayamıyorlar habercilik ve kişisel sayfamdaki yazılarımı karıştırıyorlar.

Gelelim sayın Aytuğ Atıcı’ya şimdi gazeteci olarak eleştirilerimi yazayım.

Mersin medyasında uzun yıllardır radyo TV programları gazetelerde köşe yazıları yazıp bir çok seçimde tam isabet analizler ile katkıda bulunmuşumdur.

Aytuğ Atıcı genel Başkan olabilir mi bana göre olamaz.

Peki neden ?

Milletvekilleri Sokak ile sokaktaki halk ile birlikte olmalı, sokağı olmayan siyasetçi başarılı olamaz.

Chp seçmeni sizi çok iyi tanıyabilir sevebilir oy verebilir ama genel başkanlık çok farklı halk ile arandaki o ince çizgi yok ise Genel başkanı olduğun partiyi asla ikdidar yapamazsın.

Milletvekilligi bittikten sonra haber kanallarındaki Yaptığınız tartışma programları zaten sizi diğer partili seçmenlerde antipatik yaptı. Dolayısıyla diğer partilerden oy almanız imkansız. O zaman manifestoyu konuşmaya gerek yok.

Milletvekilli olduğunuz dönemde kaybedilmiş bir Büyükşehir belediyesi var hemde üç dönemdir üstüste kazanan bir Büyükşehir belediyesi. Bu kaybedilen seçim karnenize eksi not olarak yansıdı.

İddiaya göre Yine milletvekilliği döneminizde bazı İlçe belediye Başkan adaylarının belirlenmesine etki edip o İlçelerin  kaybedilmesine sebep oldunuz. Örnek Akdeniz ilçesi Sezgin Tanrıkulu ile yaptığınız telefon görüşmesi haala konuşulur.

Ha unutmadan diğer bir iddia daha var mevcut il Başkanı Adil Aktay’ın partiye dönüş rozetini Mersin mitinginde sayın KILIÇDAROĞLU takacaktı. O rozet takılmadı hatırladın mı hocam neden takılmadı.

Sözün özü milletvekili olamadınız chp seçmeni tepki göstermedi,hiç itirazda etmedi.

Büyükşehir belediye Başkan aday adayı oldunuz parti sizi uygun bulmadı.

Hatta ilçe belediye Başkanlığı kulisi yaptınız parti o görevide vermedi.

Parti okulunda izlediğim kadarı ile güzel işler yapıyordunuz bence eğitmenliğe devam etmeliydiniz.

Gezdiğiniz illerde sanırım birileri sizi gaza getirdi sizden öncede birilerini gaza getirip adaylığa soyundurup geri çekilmişlerdi.

Yani sıra sizde şimdi CV’nize bir daha aday oldu kaybetti yazacak başkada bir diyeceğim yok. Sevgiyle kalın.

Çok Okunan Haber

Başkan Özyiğit, “Avrupa şampiyonluğu yolunda takımımızın yanındayız”

Mersin Yenişehir Belediyesinin de destekleriyle Avrupa’nın kadın basketbolundaki en büyük kupası olan FIBA Kadınlar Avrupa …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla