Anasayfa / Eğitim / BÜYÜKŞEHİR YAKLAŞIK 5000 ÖĞRENCİYE KURS VERECEK

BÜYÜKŞEHİR YAKLAŞIK 5000 ÖĞRENCİYE KURS VERECEK

Vahap SEÇER 31 Mart seçimlerini kazandıktan sonra Mersin’de hizmet atağına geçti.

Özellikle sosyal belediyecilikte ses getiren hizmetlere imza atan Vahap Seçer öncelikle sosyal işler daire başkanlığına getirdiği Mersin’in sevilen siyasetçisi herkesin doktor abisi Nejdet TAMAMOĞULLAR’ı farklı çalışması ile ses getirmeye başladı.

Tamamoğulları Ülkemizdeki sınav sistemleri ile aile ve öğrencilerin zor durumda kaldığını mutlaka kurslara ihtiyaç olduğunu görüyoruz bunun için yerel yönetimlerinde bu konuda duyarlı olması gerektiğini düşünüyoruz

Ekonomik yaşamın hayatımızı olumsuz etkilediği bu dönemde belediye olarak bir nebze faydamız olsun diye tüm şartları zorluyoruz.

Belediyemize ait üniversite hazırlık kurs merkezini daha verimli hale getirmek için yeni bir bina kiralayıp öğrenci kapasitesini iki katına çıkarmaya çalışıyoruz.

Ayrıca ilçelerde eşit hizmet adına kurs merkezlerinin hızla açılacağını dile getiren Tamanoğulları öğretmen kadrosunun daha iyileştirilmesi için ince eleyip sık dokuyoruz.

Amacımız önümüzdeki yıl sınavları kazanan gençliğin sayısının artırılmasıdır dedi. Mersin’in eğitimde hak ettiği günlere gelmesini diliyorum dedi.

Tamamoğulları Hedefimiz 13 ilçe dahil beşbin öğrenci kapasitesini yakalamaktır.

Çok Okunan Haber

Tuncer’den 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve SporBayramı Mesajı

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, 19 MayısAtatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla