Anasayfa / Güncel / TOROS DEVLET HASTAHANESİ’NDEN GENÇLİK SPOR’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

TOROS DEVLET HASTAHANESİ’NDEN GENÇLİK SPOR’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Toros Devlet Hastanesi Başhekim yardımcısı Dr Ruhsar Uçar ve Toros Devlet Hastanesi Kültür Sanat ve Spor komitesi Kulüp Başkanları Hastane Müdür yardımcısı Ahmet Kizilgul, Yazı işleri biriminden Sabahattin Keleş, Disiplin Şube biriminden Aziz Ulaş ve Maaş Mutemetliginde görevli Muhsin Güler ile Il Gençlik ve spor Müdürü Sayın Ökkeş Demir’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

Toros Devlet Hastanesi Kültür Sanat ve Spor komitesi Türk Halk Müziği korosu , Futbol takımımızın çalışmalarında, il Gençlik ve spor Müdürlüğü’ nün önemli katkıları olmuştur devam edecek süreç içerisinde bir çok ortak proje yapılması konusunda söz birliğine varılmıştır.

Pandemi döneminin kahramanları Sağlık Çalışanları’nın moral ve motivasyonuna önemli katkısı olan kültürel aktivitelerin yapılmasında kurumlararası iş birliği ve desteklerin önemi süreçte görülmüştür. Bu kapsamda desteğini esirgemeyen il Gençlik ve spor Müdürlüğü çalışanlarına ve kıymetli Müdürü Sayın Ökkeş Demir’e teşekkürü borç biliriz.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN SEÇER, ‘U11-U12 FUTBOL ŞENLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ’NE KATILDI

Başkan Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘U11-U12 Futbol Şenliği Ödül Töreni’ne katıldı ve şampiyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort