Anasayfa / Güncel / Özgü Siber Güvenlik’ten dev atak!

Özgü Siber Güvenlik’ten dev atak!

Özgü Siber Güvenlik & Özgenç Hukuk ve Mersin Tekstil ve Konfeksiyon Sanayicileri Derneği  arasında protokol imzalandı.

Oğulcan Özgenç ve Emrah Güçlü tarafından kurulan Özgü Siber Güvenlik & Özgenç Hukuk ve bünyesinde 77 üye şirketi bulunan Mersin Tekstil ve Konfeksiyon Sanayicileri Derneği  arasında KVKK kapsamında teknik, hukuk ve süreç danışmanlığı protokolü imzalandı.
Mersin’de Siber Güvenlik sektöründe kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran Özgü Siber Güvenlik & Özgenç Hukuk, büyük bir atak yaparak 77 şirketin üyesi olduğu Mersin Tekstil ve Konfeksiyon Sanayicileri Derneği  ile iş sözleşmesi imzalayarak büyük bir atak yaptı.  Özgü Siber Güvenlik & Özgenç Hukuk, Mersin Serbest Bölgede bulunan  ve tekstil üretiminde sektöre yön veren bu fabrikaların veri güvenliği ve hukuk çalışmaları alanında faaliyet gösterecek.

“GÜÇLÜ GELİYORUZ”

Mersin’de kısa sürede çok yol aldıklarını belirten Özgü Siber Güvenlik & Özgenç Hukuk  KurucularıOğulcan Özgenç ve Emrah Güçlü, “Mersin’de henüz yeni bir kuruluş olmamıza rağmen büyük bir açığı farkederek kısa sürede büyük işlere imza attık. Mersin’deki bu açığı kapatacağımıza inanıyorum çünkü çok güçlü geliyoruz. Mersin Serbest Bölge’de faaliyet gösteren ve 77 üye şirketi bulunan Mersin Tekstil ve Konfeksiyon Sanayicileri Derneği ile veri güvenliği ve hukuki süreçler konularında danışmanlık protokolünü imzalamanın gururunu yaşıyoruz. Kısa sürede hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandılar.

Çok Okunan Haber

Mersin’e günlük 45 bin araç geçiş garantili yeni otoyol

Mersin’de Çeşmeli-Erdemli-Silifke-Taşucu Otoyolu Projesi kapsamında yüklenici firmaya günlük 45 bin araç geçiş garantisi verileceği ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
WhatsApp İhbar Hattı whatsapp