Anasayfa / Güncel / Kılıççıoğlu, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mücadelenin Simgesidir”

Kılıççıoğlu, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mücadelenin Simgesidir”

Kılıççıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Kılıççıoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı. Kılıççıoğlu kutlama mesajında: “8 Mart, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Kadınlar Günü olarak kutlanmaktadır. Bu önemli ve özel günde bütün kadınlarımızın Kadınlar Gününü tebrik ediyorum.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadınlarımızın hak ve hukuklarının ikamesi için verdikleri mücadelenin simgesidir. Toplumların temel taşı aile, ailenin temel taşı ise kadınlarımızdır. Unutulmamalıdır ki; Her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır. Ayrıca Kadınlarımız her daim zarafetleri, fedakârlıkları, yüksek duygusal zekâları, nezaketleri ve letafetiyle toplumumuzun denge unsuru olmuşlardır.
Kadının gerçek ve öncelikli alanı hayattır, sevgidir ve erdemdir. Bunun yeterince desteklenmesi ve kadınlarımıza bu anlamda değer verilmesi gerekiyor. Bunu yapan toplumlar hak ettiği şekilde yükseleceği bir gerçektir. Kadına verilen değer, gösterilen nezaket, bir lütuf ve ihsan değil insan olmanın gerektirdiği bir görevdir, sorumluluktur. Bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Çok Okunan Haber

8 Mayıs koronavirüs tablosu! İşte yeni vaka ve vefat sayısı…

Sağlık Bakanlığı yeni koronavirüs tablosunu açıkladı. Bugün 18 bin 52 yeni vaka tespit edildi, 281 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
WhatsApp İhbar Hattı whatsapp