Anasayfa / Güncel / Hükümet Mersin’i yine dışladı !!

Hükümet Mersin’i yine dışladı !!

Ulaştırma Bakanlığı Mersinlilerin senelerdir beklediği Mersin-Tarsus OSB bağlantı yolunu nihayet açtı.  Bakanlık, açılış törenine CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ile Tarsus Belediye Başkanını çağırmadı.

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Mersin Tarsus Otoyol ayrımı ve Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (OSB) bağlantı kavşağını açmak için Mersin’deydi.

Açılış kurdelesini Bakan Karaismailoğlu ile birlikte AKP’li Mersin milletvekilleri Hacı Özkan, Zeynep Gül Yılmaz, Ali Cumhur Taşkın, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, eski bakan Lütfi Elvan, AKP’li Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak kesti.

Açılış törenine CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile CHP’li Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ise davet edilmedi.

Törende Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Tarsus Ticaret Borsası, Mersin Ticaret Borsası başkanları da yoktu.

Bize de  haber verseydiniz,sizi karşılardık”

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, twitter hesabından “Akdeniz’in incisi, Torosların bereketli şehri Mersin’deyiz. Mersin Tarsus Otoyol Ayrımı ve Mersin OSB Bağlantı Kavşağı’nı açıyoruz” şeklinde paylaşım yaptı.

Törene davet edilmeyen CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer bu paylaşıma şu yorumu yazdı: “Mersinlilerin iradesiyle seçilmiş belediye başkanı olarak haber verilseydi sizi nazikçe karşılardım. Ayrıca metro, Akbelen Bulvarı katlı kavşak yapımı gibi birçok sorunu ve Mersin halkının bakanlığınızdan beklentilerini size anlatırdım.

Çok Okunan Haber

Yenişehir Belediyesi özel çocukları yalnız bırakmıyor

Mersin Yenişehir Belediyesi düzenlediği etkinliklerle özel çocukların yanında olmaya devam ediyor. Özel bireyleri yalnız bırakmayarak …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort