Anasayfa / Güncel / HACI VELİ ÇELİK: DAHA ADİL BİR DÜZEN KURACAĞIZ

HACI VELİ ÇELİK: DAHA ADİL BİR DÜZEN KURACAĞIZ

  Minibüsçüler Odası Başkan Adayı Hacı Veli ÇELİK mevcut yönetimin

Yıllardır saltanat sürdüklerini ve artık bu düzenin sona ermesi gerektiğini söyledi.

    Hacı Veli ÇELİK şöyle konuştu; Mersin Minibüsçüler Odasının mevcut yönetimi yaklaşık 780 üyesine eşit ve adil yaklaşmadı. Biz her minibüsçü esnafımızın derdini, sıkıntısını biliyoruz. Her bir esnafımızın odanın hiçbir imkanından tam olarak yararlanamadığını da biliyoruz.

   

    Mersin Kentini taşıyan ağır iş emekçisi olan minibüs şoförü esnaflarımız yıllardır kendilerini kucaklayıp kuruması ve kollaması gereken minibüsçüler odasının bir çok konuda duyarsız kaldıklarını ve artık yıllar sonra yeni bir değişimin gerçekleşmesini istediklerini biliyoruz.

    Biz emekçi tüm minibüsçü kardeşlerimizin ezici bir çoğunluğunun desteğini alarak bu seçimi kazanacağız ve her bir esnafımızın ailesi ile birlikte refah içinde ve huzur içinde yaşamaları için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz.

    Mersin Minibüsçüler Odasına demokrasiyigetireceğiz, eşitliği getireceğiz, adil bir paylaşımı ve herkesin hasret kaldığı bir birliği getireceğiz.

Çok Okunan Haber

Kan donduran kadın cinayeti! Başına kürekle vurarak öldürdü, gözlerini oydu

Çanakkale’nin Biga ilçesinde evli bir kadın, akrabası olan Hakkı Elalmış tarafından tavuk çiftliğinde başına kürekle …

Bir yorum

  1. Yıllardır süren bu haksız yönetimin değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Bir minubuscu olarak mevcut yönetimin hiçbir çalışmasına şahit olmadım . Bu yüzden hacı veli çelik beyi tanimiyor olsamda oyumu ona verecegim. Adaylara başarılar dilerim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort