Anasayfa / Güncel / Feyzioğlu Erdoğan Kavgası DANIŞIKLI DÖVÜŞ MÜ

Feyzioğlu Erdoğan Kavgası DANIŞIKLI DÖVÜŞ MÜ

NOT: Bu yazıyı 10 Mayıs 2014 yılında kaleme almışım.

Güzel ülkem ve halkım değişik bir oyunla karşı karşıya!
Halk bunu yer mi?
Yer bence; Çünkü daha önceki örnekleri ortada,
Özellikle ulusalcı kardeşlerim kendilerine cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi bir kahraman yaratmak zorundalar ama bu kahraman sahte bir kabadayı…… Kim FEYZİOĞLU….
Başbakan Erdoğan’a gelince bildik taktiklerle cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına başladı ve startı verdi.Ne yapması lazım başbakanın yine birileriyle itişecek kavgayı başlatacak ve memleketi bildik kutuplaşmanın içine çekerek mağduru oynayacak,elindeki yüzde elli veya en son yerel seçimlerdeki yüzde kırk üçe sahip çıkıp yüzde elli biri yakalama peşine gidecek.
Daha önce Davos’ta One Minute ,17 Aralık operasyonları, şiir yüzünden hapiste yattım gibi Mağdur edebiyatı ya da gezi olaylarında söylediği yüzde elliyi evde zor tutuyorum gibi söylemleri unutmadık.
Feyzioğlu’nun bu çıkışı burnuma kötü kokular getirdi. Bu danışıklı ve tezgahlanmış bir kavga ve ana muhalefet ve yavru muhalefet bu olayı sahiplenip meydanlarda haykıracaklar.
Erdoğan karşısına çıkaracağı rakibi belirlemeye çalıştı. Feyzioğlu bir süre önce Ergenekon davasından yatan 5 yılı aşmış uzun tutukluluk süresine itiraz etmiş özel yetkili mahkemelerin kaldırılması ve insanların mağdur edildiği gibi birkaç konuda başbakan ve Cumhurbaşkanıyla görüşmeler yapmıştı. Nitekim Doğu Perinçek, Tuncay Özkan’la birlikte mahkeme mağduru asker ve yazarlar bir, bir özgürlüğüne kavuştu. Başbakan böylelikle ulusalcılarla da bir bağ kurdu ve Feyzioğluna teşekkür etti. Feyzioğlu santranca cevap ediyor şimdi Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yapıp  kendisi de Cumhuriyet Halk Partinsin başkanlığına soyunacaktır.
Böyle olur mu demeyin, daha önce Deniz Baykal’da Mehmet Sevigen’in evinde Başbakan Erdoğan’lar buluşup ona siyaset yolunu açmıştı. Şimdi işini rayına koyan Başbakan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı süreci başlamıştır. Ekmeğine yağ sürüp anlaşmalar yapan sözde ulusalcı kardeşlerimi kutlarım. Televizyonlarda ve meydanlarda bağıran bu kardeşlerim arka kapılar ardında neler kazanıyorlar onu da zamanla anlarız.
Bahçeli ve Kılıçdaroğlu bunu yer mi?
Bence yer daha önceki örnekleri ortada yani Erdoğan zekice meydanlarda ne konuşulması gerektiğini de belirledi.

Çok Okunan Haber

ŞEHİT MUSTAFA SARI’NIN ADI TOROSLAR’DA OKUL KÜTÜPHANESİNDE YAŞAYACAK

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Sarı’nın adının verildiği okul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
WhatsApp İhbar Hattı whatsapp