Anasayfa / Güncel / DEVA Partisi İl Başkanı Cenkçimenoğlu 23 Nisan’ı Kutladı

DEVA Partisi İl Başkanı Cenkçimenoğlu 23 Nisan’ı Kutladı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Mersin İl Başkanı Cenk Cenkçimenoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) kuruluşunun yıldönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik veÇocuk Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Kurtuluş Savaşı şartları altındayken TBMM’yi kurduğuna dikkat çeken Başkan Cenkçimenoğlu,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ÇocukBayramını tüm çocuklara armağan ettiğini ve DEVA Partisi ikdidarında 23 Nisanları yine dünya çocuklarıyla birlikte kutlayacaklarını dile getirdi.

Kurtuluş Savaşı şartlarında gelişmiş olarak adlandırılan Avrupa ülkelerinden çok daha önce gerçekleştirdiği atılımlarlaTürkiye’yi yüksek refah düzeyine taşıdığını ifade eden Başkan Cenkçimenoğlu “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. Yılını kutlamanın mutluğunu yaşıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik veÇocuk Bayramı’nı bizelere emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu kutsal emanetine sahip çıkacağız. Bu vesileyle Ulu  Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, tüm demokrasi ve kurtuluş kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Bizlere bu mirasları bırakan kahramanları daima anarak, geçmişinden ders çıkaran ve değerlerine bağlı nesillerin yetiştiği bir ülke olmamız için çalışacağız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum ” dedi.

Çok Okunan Haber

8 Mayıs koronavirüs tablosu! İşte yeni vaka ve vefat sayısı…

Sağlık Bakanlığı yeni koronavirüs tablosunu açıkladı. Bugün 18 bin 52 yeni vaka tespit edildi, 281 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
WhatsApp İhbar Hattı whatsapp