Anasayfa / Güncel / Cumhurbaşkanı Erdoğan vaka artışına dikkat çekti. Kısıtlamalar geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan vaka artışına dikkat çekti. Kısıtlamalar geliyor.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs salgınına ilişkin yaptığı açıklamada İstanbul’a dikkat çekerek, “İstanbul koronavirüs salgınında hemen hemen en önde gelen illerimizden birtanesi. Sağlık Bakanımız değişik illeri dolaşıyor. Oralarda ne gibi tedbirler alacağız bunların çalışmalarını yapıyoruz. Ona göre adımlarımız atacağız” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazı çıkışı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, koronavirüs salgınına ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

‘İSTANBUL EN ÖNDE GELEN İLİMİZ’

“Şuan itibariyle gerçekten İstanbul koronavirüs salgınında hemen hemen en önde gelen illerimizden birtanesi. Bu mücadaleyi başta medya olmak üzere yoğun bir şekilde sürdürmemiz lazım. Maske mesafe hijyen bunlara hassayitle sarılmamız lazım. Toplu mekanlardan ciddi manada kaçınmak gerekiyor. Buralar virüsün seri bir şekilde yaygınlaşmasını sağlıyor. Mümkün olduğunca bu hassasiyeti gösterelim.

YENİ TEDBİRLER GÜNDEMDE Mİ? 

Sağlık Bakanımız değişik illeri dolaşıyor. Oralarada ne gibi tedbirler alacağız bunların çalışmalarını yapıyoruz. Bilim Kurulu’nda yapılan çalışmalar neticesinde ne gibi tedbirler alınacak, bunlar bize de bildirilecek ona göre adımlarımızı da atacağız.  Kararlıyız, kararlı duruşumuzu batıya göre çok daha iyi konumdayız.

Çok Okunan Haber

Mersin’e günlük 45 bin araç geçiş garantili yeni otoyol

Mersin’de Çeşmeli-Erdemli-Silifke-Taşucu Otoyolu Projesi kapsamında yüklenici firmaya günlük 45 bin araç geçiş garantisi verileceği ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
WhatsApp İhbar Hattı whatsapp