Anasayfa / Güncel / Canan Kaya: Süleyman Soylu görevden alınma hazırlıkları yapıyor

Canan Kaya: Süleyman Soylu görevden alınma hazırlıkları yapıyor

Gazeteci Canan Kaya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun görevden alınma hazırlığı içerisinde olduğunu, bu sebeple kendisine yakın isimleri başka bakanlıklara müdür olarak görevlendirdiğini söyledi.

Medyakoridoru.com Genel Yayın Yönetmeni Canan Kaya, TELE1 ekranlarında Ülkü Çoban’ın sunduğu Gündem Özel programına konuk oldu. Canan Kaya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun görevden alınacağına yönelik bir hazırlık içerisinde olduğunu söyledi.

AKP Genel Merkezi’nden AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakın bir kaynağa dayandırdığı kulis bilgilerini aktaran Canan Kaya, Süleyman Soylu’nun kendisine yakın isimleri başka bakanlıklarda memur olarak görevlendirdiğini söyledi. Kaya, görevden alınacağını bilen bakanların kendisine yakın isimleri başka bakanlıklarda görevlendirmesinin bir gelenek olduğunu ve bakanların arkasında bir iz bırakmak için bunu yaptığını ifade etti.

Kaya son olarak Süleyman Soylu’nun yerine geleceği konuşulan Faruk Çelik isminin AKP kulislerinde zayıf bir şekilde konuşulduğunu belirtti.

Çok Okunan Haber

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇUKUROVA’NIN KALBİNE UZANAN YOLDA SICAK ASFALT ÇALIŞMASI

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, kritik bölgelerde yaşanan …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort