Anasayfa / Güncel / BAŞKAN YILMAZ, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA KURBAN BAĞIŞINDA BULUNDU

BAŞKAN YILMAZ, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA KURBAN BAĞIŞINDA BULUNDU

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Türkiye Diyanet Vakfı’na vekalet yoluyla kurban bağışı yaptı.

Başkan Yılmaz; Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) işbirliğinde Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş sloganıyla sürdürülen vekalet yoluyla kurban kesim programına bu yıl da katılarak destek verdi.

“Bayramın bereketini, dayanışma ve paylaşma ile artırıyoruz” diyen Başkan Yılmaz; “Kurban ibadetimiz hayırlı olsun. Bizim en büyük zenginliğimiz, birlik ve beraberliğimiz. Bu kampanya da toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinden biridir. Bağışların, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak olmasının ayrıca mutluluğunu yaşıyoruz. Diyanet İşleri Başkanlığına, Türkiye Diyanet Vakfı’na ve kampanyada katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

TDV Toroslar Şubesine kurban bağışı yapan Başkan Yılmaz’ın kurban vekâletini, Türkiye Diyanet Vakfı adına Toroslar İlçe Müftüsü Bayram Danacı kabul etti.

İlçe Müftüsü Bayram Danacı ise Belediye Başkanı Atsız AfşınYılmaz’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, vekâletle kurban bağış makbuzunu takdim etti.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN SEÇER, ‘U11-U12 FUTBOL ŞENLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ’NE KATILDI

Başkan Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘U11-U12 Futbol Şenliği Ödül Töreni’ne katıldı ve şampiyon …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort