Anasayfa / Güncel / Ali Babacan: “Erdoğan panikte, ne yapacağını şaşırmış durumda”
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan bir otelde düzenlenen toplantıda partisinin "Ekonomi ve Finans Eylem Planı"nı tanıttı. ( Elif Öztürk Özgöncü - Anadolu Ajansı )

Ali Babacan: “Erdoğan panikte, ne yapacağını şaşırmış durumda”

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AKP’nin HÜDAPAR ve YRP ile ilgili temaslarını değerlendirdi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Altılı Masa’da çıkan krizin ardından o krizin biteceğini beklemediğine dair açıklama yaptı.

“ERDOĞAN BU NOKTAYA GELEBİLECEĞİMİZİ BEKLEMİYORDU”

Babacan, Karar TV’de katıldığı programda şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanı adaylığı meselesinde perşembe oturduk, pazartesi bitirdik. Sayın Erdoğan bu noktaya gelebileceğimizi beklemiyordu. Bu noktaya geldik, ertesi gün diğer partilerle görüşmeye başladılar. Sayın Erdoğan panikte. Ne yapacağını şaşırmış durumda.”

“PARTİLER ARASINDA YOĞUN BİR TEMAS TRAFİĞİ VAR”

Seçim sürecine dair de konuşan Babacan konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Altı parti ne kadar çok iş birliği yaparsa o kadar çok milletvekili çıkarırız. İş birliğiyle ilgili, partiler arasında yoğun bir temas trafiği var.”

“AKP-MHP KENDİ TUZAĞINA KENDİLERİ DÜŞÜYOR”

“Bazı illerde MHP çok zayıfladığı için milletvekili çıkarması imkansız görünüyor. Cumhur İttifakı da muhtemelen pek çok ilde tek listeyle seçime girecek. Kendi hazırladıkları tuzağa kendileri düşüyor.”

Çok Okunan Haber

İrfan Değirmenci’den kendisini hedef alan Ahmet Hakan’a: Patronun sâkisi

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Hürriyet’in Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, TİP’ten milletvekili adayı olan İrfan Değirmenci’yi …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort