Anasayfa / Güncel / AK PARTİLİ ALTINIŞIK’DAN BAŞKAN GÜLTAK VE EKİBİNE ZOR SORULAR

AK PARTİLİ ALTINIŞIK’DAN BAŞKAN GÜLTAK VE EKİBİNE ZOR SORULAR

Ak partinin AKDENİZ ilçesindeki etkili parti emektarı Yakup ALTINIŞIK,sosyal medya hesabından Aldeniz belediye başkanı Mustafa Gültak ve özel kalem müdürüne bazı iddialarda bulunup sorular sordu.

GÜLTAK VE GÜMÜŞTOK MİLYONLUK DAİRELER ALDILAR MI ?

ALDILARSA NASIL ALDILAR ?

Ak Parti’nin Akdenizde ki etkin isimlerinden Yakup ALTINIŞIK Akdeniz belediye başkanı Mustafa GÜLTAK ve özel kalem müdürü Onur GÜMÜŞTOK hakkındaki iddialar için cevap istedi,

Mustafa Gültak ve Onur Gümüştok’un Best life sitesinde milyon TL’lik daireler alıp almadıklarını, aldılarsa eğer, kaynağını topluma mal olmuş insanlar olarak açıklasınlar diyerek soruları peşpeşe sıraladı.

ALTINIŞIK ,biz ak parti ve Cumhurbaşkanımızın neferleri olarak Mersin ve Akdenizde yıllarca çalıştık emek verdik mücadele ettik,
Geldiğimiz noktada Gültak bizi ve bizleri adeta yok hükmünde saymaktadır,kendisinin ve özel kalem müdürünün hakkındaki  iddialara cevap vermesini bekliyoruz.
Akdeniz’deki Ak pertililer ve yine Akdeniz’de yaşayan CHP’li HDP’liler bizleri bu sorularla zor durumda bırakıyorlar.

GÜMÜŞTOK’A ATEŞ PÜSKÜRDÜ !

Yerel seçim esnasında ödemelerini yapmakta zorlandığın 73.000 TL’lik kredi kartı borcunu bir başkasının ödediğini sorarak bu  ödemenin bir borç olarak mı alındığını yada başka bir vaad karşılığında mı ödendiği iddialara cevap vermesini isteyerek adeta veryansın etti.

ALTINIŞIK ,Ak Partililer senden çok şikayetçi,
Şimdiye kadar bir çok kişiye ve şahsıma dahi başkanla görüşmek için randevu bile oluşturmadın,
Bir ak partili olarak geçmiş yıllardaki hiç Parti çalışmasında seni görmedik,
Sen kimsinde bugün bu kadar derin yetkilere sahipsin diye sordu.

Altınışık ayrıca iddialara göre Akdeniz belediyesinde 150 civarı bankamatik işçisi olduğunun tüm kentte dilden dile dolaştığını söyledi.
Sorularına önümüzdeki hafta salı gününe kadar cevaplar istediğini belirten Altınışık cevapları alamazsam salı günü tekrar sosyal medya hesabımdan sorular sormaya devam edeceğim dedi.

Çok Okunan Haber

MERSİN 26 EYLÜL COVİD-19 TABLOSUNDA KÖTÜ GİDİŞ DEVAM EDİYOR

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 virüsü Mersin’de etkili olmaya devam ediyor. Mersin’de bugün …

Bir yorum

  1. Vallahi doğru söylemiş..tebrikbederim kardeşim seni.butun ak parti li arkadaşlar bu konudan rahatsız.allah belasını versin bu fetö cilerin bi bitmediler ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
WhatsApp İhbar Hattı whatsapp