Anasayfa / Güncel / AKDENİZ’DE YENİ DÖNEM ASFALT ÇALIŞMALARI CİVANYAYLADAN START ALDI

AKDENİZ’DE YENİ DÖNEM ASFALT ÇALIŞMALARI CİVANYAYLADAN START ALDI

* Mahalle ayırımı yapmadan, ilçeye bağlı tüm mahallelere hizmet taşıyarak kentin çehresini değiştiren Akdeniz belediyesi, son olarak Civanyayla Mahallesi’nde asfalt kaplama çalışmalarına başladı.

Akdeniz Belediyesi; insan ve hizmet merkezli yönetim anlayışı: vatandaş ve kent odaklı bütçe ilkesiyle, hizmet götürmedik mahalle bırakmıyor. Akdeniz’de yaklaşık 11 ay içinde el değmedik bölge bırakmayan fen işleri ekipleri, yeni sezon asfalt çalışmalarınaCivanyayla Mahallesi’nden başladı.

Yağmur olmadığı her gün asfalt çalışması yapılacak.

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak ve teknik ekiplerin sahada yaptığı kontroller, gerekse de muhtar ve mahalle sakinlerinin talebi üzerine harekete geçen ekipler, zamanla yıpranan ve son yağışlarda zarar gören Civanyayla sokaklarının asfaltını yenilemeyi sürdürüyor. Başkan Gültak; “Belediye hizmetlerinden tüm vatandaşlarımız eşit yararlanabilmeli”

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak , vatandaş ve kent yararına olan hizmetlere, proje ve çalışmalara aralıksız devam edeceklerini; Akdeniz’in talihini ve çehresini değiştirmeyi sürdüreceklerinin altını çizdi. “Akdeniz sınırlarında yaşayan bütün vatandaşlarımızın bu hizmetlerden yararlanması en doğal haklarıdır”

Başkan Gültak; “Bir program çerçevesinde bu sezon , mahallelerimizdeki kaldırım ve asfalt ihtiyacını büyük oranda gidereceğiz.”

Akdeniz  ilçesine bağlı mahallelerin ihtiyaç duyduğu hizmetler noktasında çalışmalara  ağırlık verdiklerini belirten Başkan Gültak; “Planlamamızı baştan itibaren yaptık. Bir yandan kent merkezinde yer alan yerleşim alanlarımızın eksiklerini giderirken öte yandan da geçmişte ihmal edilen kırsal mahallelerimize hizmetleri sunuyoruzşeklinde bir değerlendirme yaptı.

Vatandaşlar ve Mahalle Muhtarından Akdeniz Belediyesine teşekkür

Mahalle sakinleri, yaşadıkları bölgeyi yepyeni bir görünüme kavuşturan, kendilerini toz, toprak ve çamurdan kurtaran hizmetlerden dolayı Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak ve fen işleri ekiplerine teşekkür ettiler.

Öte yandan Civanyayla Mahalle Muhtarı İsmail Toker ; “Başkanımızdan Allah razı olsun. Muhtarlar toplantımızda Civanyayla yollarını asfaltlayacağını söylemişti ve çalışmalar başladı, çok güzel bir şekilde asfaltımız yapılıyor. Akdeniz Belediyesi ve Belediye Başkanına teşekkür ediyorum.” dedi

Çok Okunan Haber

BAŞKAN YILDIZ, BAŞKAN SEÇER İLE BİRLİKTE YAYLALARDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Kurban Bayramı tatili boyunca ilçeyi karış karış dolaşarak, vatandaşlarla kucaklaşıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla