Anasayfa / Güncel / TOROSLAR’DA SICAK ASFALT ATAĞI SÜRÜYOR

TOROSLAR’DA SICAK ASFALT ATAĞI SÜRÜYOR

Mevlana Mahallesi’nde devam eden finişerli asfalt serim çalışmalarını inceleyen Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; “İlçemize son dört ayda 6 bin ton sıcak asfalt döktük” dedi.

Toroslar Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde ihtiyaç olan mahallelerde sıcak asfalt hizmetini kesintisiz sürdürüyor. Son dört ayda 6 bin ton asfalt serim çalışması yapan belediye, Yalınayak Mahallesi’nin ardından Mevlana Mahallesi’ndeki yeni yerleşim yerlerini sıcak asfaltla buluşturdu, Toroslar Mahallesi’nde asfalt bakım çalışması gerçekleştirdi.

İlçedeki tüm yol ve asfalt ihtiyaçları tespit edilerek hızlı bir şekilde çözüme kavuşurken, ilçe  sakinleri de yapılan hizmetlerden oldukça memnun.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, teknik ekibiyle birlikte Mevlana Mahallesi’nde devam eden finişerli sıcak asfalt serimi ve Toroslar Mahallesi’ndeki asfalt bakım çalışmalarını yerinde inceledi. Mahalle sakinleri ve site görevlilerinin yoğun sevgisiyle karşılanan Başkan Yılmaz, hemşehrileriyle sohbet edip, istek ve önerilerini dinledi.

“ÇALIŞMALARIMIZ PROGRAMLI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR”

Asfalt serim çalışmalarıyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Yılmaz; “Merkez mahallelerimizdeki sıcak asfalt çalışmalarımızı büyük oranda tamamladık. Toroslar’ımız hizmetin en güzeline layık. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Yılmaz, alt yapı çalışmaları nedeniyle kazılan yolları bakımdan geçirdiklerinin de bilgisini vererek; “Yalınayak Mahallemizdeki finişerli asfalt çalışmalarımızın ardından Mevlana Mahallemizde sıcak asfalt çalışmasına başladık. Son dört ayda 6 bin ton sıcak asfalt döktük. Merkez mahallemizdeki asfalt çalışmalarını büyük oranda bitirdik. Bir taraftan asfalt çalışmalarımızı yaparken bir taraftan da elektrik, su, internet gibi kurum ve kuruluşlar tarafından yapılan kazı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarımızın asfalt yama ve bakım çalışmalarını da yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarını tamamlayacağız. Fedakarca çalışan ekibimize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKAN YILMAZ’A HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Toroslar Mahalle Muhtarı Seyfi Kılıç, mahallelerinde yapılan alt yapı ve kazı çalışmaları sonucu sıkıntı çektiklerini ve Toroslar Belediyesi’nin asfalt bakım çalışmalarıyla rahat bir nefes aldıklarını dile getirerek; “Belediyemiz, alt yapı çalışmaları nedeniyle kötü bir görüntü oluşturan yollarımızı iyileştirdiler. Mahallemizde temizlik hizmeti konusunda da hiçbir sıkıntımız yok. Başkanımıza bu hizmetlerinden dolayı mahalle sakinlerim adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Yapılan hizmetlerin çok güzel olduğunu ve takdirle karşıladıklarını belirten Mevlana Mahallesi sakinleri de Başkan Yılmaz’a teşekkür ederek; “Toroslar Belediyemiz tarafından yollarımız asfaltlanıyor, kaldırımlarımız yapılıyor. Mahalle sakinleri olarak Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Allah kendisinden razı olsun” diye konuştu.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, mahalle gezisi sırasında karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilenerek, Kurban Bayramı öncesi bayram şekerlerini ve çocuklara özel hazırladıkları Nutuk ile Mersin’in düşman işgalinden kurtuluşunu konu alan 3 Ocak kitabını da hediye etti.

Çok Okunan Haber

Dünyanın En Büyük Bilişim Teknolojileri Krizine Uzman Açıklaması …

Küresel çapta havayolları, havaalanları, medya, telekom, bankacılık, sağlık sistemlerine kadar pek çok sektördeki operasyonları alt …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla