Anasayfa / Güncel / TOROSLAR’DA ASFALT ATAĞI BAŞLADI

TOROSLAR’DA ASFALT ATAĞI BAŞLADI

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelinde üst yapı çalışmalarına hız verdi.

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız’ın talimatları ile harekete geçen ekipler, Tozkoparan Mahallesi’nde asfalt serim çalışması gerçekleştirdi.

“YILLARIN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR”

Temel belediyecilik hizmetlerinden yıllardır mahrum kalan Toroslar’da yol yapım çalışmaları, diğer mahallelerde de plan ve program dahilinde devam edecek.

“Yüzü gülen, nefes alan Toroslar” için her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti hedeflediklerini kaydeden Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, ilçeye uzun ömürlü ve modern yollar kazandırmak için gayretle çalışacaklarını söyledi.

Başkan Yıldız; “İlçemiz genelinde bozulan ve tahrip olan sokaklarda asfaltlama çalışması yapıyoruz. Temel belediyecilik hizmetlerinden yıllardır mahrum kalan vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi yollarımızı daha konforlu ve güvenli hale getiriyoruz. Bundan sonra da yoğun bir çalışma temposu içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN YILDIZ, BAŞKAN SEÇER İLE BİRLİKTE YAYLALARDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Kurban Bayramı tatili boyunca ilçeyi karış karış dolaşarak, vatandaşlarla kucaklaşıp …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla