Anasayfa / Güncel / TİY BAŞKANI YİNE İSTİFA ETTİ

TİY BAŞKANI YİNE İSTİFA ETTİ

Tarsus İdmanyurdu Kulübü Başkanı Şahin Kırbıyık, sosyal medya hesabından canlı bağlantı yaparak, bir kez daha “başkanlık görevinden istifa ettiğini” söyledi.

Sezona şampiyonluk parolasıyla başlanmasına rağmen geride kalan 10 haftalık süreçte topladığı 9 puanla küme düşme hattında yer alan Tarsus İdmanyurdu’nda, ardı ardına hoca değişikliğinin ardından, sık sık sosyal medya hesabından yaşadığı sıkıntıları dile getirerek paylaşımda bulunan Şahin Kırbıyık, bir paylaşım daha yaparak istifa ettiğini açıkladı.

Daha önce de birkaç kez istifa açıklaması yapmasına rağmen, görevinde kalan Şahin Kırbıyık, bu kez kararının kesin olduğunu ve geri dönmeyeceğini ifade etti.

Şahin Kırbıyık, “Tarsuslulara sesleniyorum, herkes hakkını helal etsin. Gelinen noktada aldatıldığım için kendime kızgınlığım var. Ben bir dünya yere destek oldum, kadir kıymet gördüm. Fakat Tarsus’ta kadir kıymet görmedim. Ben istifa ediyorum. Bu zihniyet olduğu sürece Tarsus İdmanyurdu hiçbir yere gidemez” ifadelerini kullandı.

Çok Okunan Haber

ADAYIM DİYEMİYOR “KURU SIKI” ATIŞ PEŞİNDE

İyi partili Burhanettin Kocamaz basın yayın organlarında kendince göndermeler yapıyor. İyi parti içindeki muhalefetin ateş …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla