Anasayfa / Güncel / Süleyman Soylu’dan Sedat Peker’e: Karısının iç çamaşırına sığınan aciz, edepsiz!

Süleyman Soylu’dan Sedat Peker’e: Karısının iç çamaşırına sığınan aciz, edepsiz!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TRT Haber ekranlarında özel röportaj verdi. Soylu, Sedat Peker’in bir fotoğrafını canlı yayında göstererek “Bataklık Operasyonu”nda Peker’in olduğunu söyledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TRT Haber ekranlarında özel röportaj verdi. Soylu, Sedat Peker’in bir fotoğrafını canlı yayında göstererek “Bataklık Operasyonu”nda Peker’in olduğunu söyledi.

Uyuşturucu operasyonlarını anlatan Süleyman Soylu, “Bataklık operasyonu”ndan bahsetti ve operasyonda Çetin Gören ile birlikte Sedat Peker’in de olduğunu söyledi.

 

Ekrana Sedat Peker ve Çetin Gören’in fotoğrafını yansıtan Soylu, “Çetin Gören’in nasıl bir baron olduğunu anlatırsam yer yerinden oynar. Bunu biz yakaladık.” dedi.

Soylu, Sedat Peker’i kimler kullanıyor sorusuna ise “Uluslararası bir operasyon var, operasyonun nasıl yönetildiğini ifade ettim. Burası Türkiye Cumhuriyeti Devleti’dir. Bu devlet suçluyu, haksızı, bu devlete asi olanı en iyi bilen anlayışa sahiptir. Alır, getirir, adalete teslim ederiz. Süleyman Soylu gider Ahmet gelir, millet bu koltukta oturana yanlış yaptırmaz” dedi.

Soylu “Ben dava dilekçelerimde ifade ettim, birtakım muamma işler var. Savcı beni çağıracak. Biz namusumuzu bu işle kazanmadık. İftiraların, yalanların ve bu konuda birtakım operasyonların karşısında kalabilirsiniz. Bazen dirayetli bazen aciz olursunuz. Allah yakışan iftiradan korusun.

Ben söyledim, tekrar söylüyorum Hayatımda en nefret ettiğim mafya tipi örgütlerdir. Bunlarla mücadele etmek bizim namusumuzdur. Bu operasyonu (Sedat Peker) yapan benim. 2 yıldır duran bir operasyonu harekete geçiren, Bursa’daki operasyonu bizzat yöneten benim.

Orada “Köfteci Yusuf”a çökmeye çalışıyorlar, ben de operasyonu başlatıyorum. Videolar, tehditler hepsi var. İzmir’de de İstanbul’da da var. Hepsinin kayıtları var. 17-25 sonrası işler değişti, artık mülki amirlerin bunları bilmemesinin sakıncaları görüldü.

Bundan 3 ay önce İstanbul Emniyet Müdürü savcıdan talep var, bu dosya burada duruyor deyince hemen operasyonu başlattım. Babamızın oğlu olsa, kim olursa olsun bu ülkede mafya tipi örgütlenmeye yaşam hakkı tanımayız.” dedi.

Peker’e verilen korumayla ilgili açıklama yapan Soylu:

“Ben göreve gelmeden 1.5 sene önce verilen koruma ben göreve geldiğimde alınmış” dedi.

Bunun hesabı sorulacak diyen Soylu “Benim bildiklerim var, savcıya anlatacağım burada anlatmıyorum. Demirden korkan trene binmez, kızım kızım diyor gösterin videoyu kızına ne yapılmış. Karısının iç çamaşırına sığınan acizler, edepsiz.” dedi.

Çok Okunan Haber

Başkan Abdullah Özyiğit Güven Park’taki yenileme çalışmalarını inceledi

Mersin Yenişehir Belediyesi tarafından GüvenevlerMahallesi’nde bulunan Güven Parkı’nda sürdürülen yenileme çalışmalarında sona gelindi. Parkta devam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla