Anasayfa / Güncel / Süleyman Soylu ile ilgili çok konuşulacak iddialar: Gizlice Diyarbakır’a gidip ‘Beni Erdoğan’a övün’ dedi…

Süleyman Soylu ile ilgili çok konuşulacak iddialar: Gizlice Diyarbakır’a gidip ‘Beni Erdoğan’a övün’ dedi…

Halk TV ekranlarında yayımlanan “Perdenin önü arkası” programına konuk olan gazeteci İpek Özbey, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

Halk TV ekranlarında yayımlanan “Perdenin önü arkası” programına konuk olan gazeteci İpek Özbey, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

Cuma akşamları Halk TV ekranlarında yayımlanan “Perdenin önü arkası” isimli programda çok tartışılacak bir iddia ortaya atıldı.

Gazeteci İpek Özbey, Süleyman Soylu’nun Diyarbakır annelerine “Erdoğan’a beni övün” dediğini söyledi.

Özbey’in açıklamalarından ilgili bölüm şöyle:

“Sabah erken saatlerde Erdoğan’ın Diyarbakır gezisi konuşulmaya başlandı. Bana dendi ki iki gün önce Süleyman Soylu gizlice Diyarbakır’a gitti, basına haber verilmedi. Hiçbir fotoğrafının çekilmesine izin verilmedi ve bu sabah geri döndü denildi.

Sonra “Süleyman Soylu Ankara’ya gitti ama daha sonra Erdoğan’ın uçağı ile Diyarbakır’a geldi.” denildi. O arada neden gidildiğini bilmiyorum. Orada Diyarbakır anneleri ile konuşmasında “Beni Erdoğan’a övün” dediği söyleniyor.”

 

Çok Okunan Haber

Başkan Abdullah Özyiğit Güven Park’taki yenileme çalışmalarını inceledi

Mersin Yenişehir Belediyesi tarafından GüvenevlerMahallesi’nde bulunan Güven Parkı’nda sürdürülen yenileme çalışmalarında sona gelindi. Parkta devam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla