Anasayfa / Güncel / Seyit Özananar, Babalar Gününü Kutladı.

Seyit Özananar, Babalar Gününü Kutladı.

Cumhuriyet Halk Partisi 25/26 dönem Mersin Milletvekili Adayı Ziraat Mühendisi Seyit Özananar, Babalar Günü nedeni ile bir mesaj yayımladı.

Özananar, mesajında şu ifadelere yer verdi: Aile yapmızda üstlendikleri sorumluluk, ve gösterdikleri hoşgörü,sevgi ve şefkat ile şüphesiz ki bu güçlü yapının en temel direklerinden biri de annelerimizle birlikte babalarımızdır.

Babalarımızın, geleceğimizin en büyük teminatı olan nesillerin yetişmesinde, büyük önem taşıdığına vurgu yapan Özananar; aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında büyük rol oynayan babalarımızın tek isteği ve dileği, çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve onların yaşamlarını güvence altına alabilmektir.

Evlatlarına tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, güvenli ve huzurlu bir geleceğin yolunu, verdiği destek ile aydınlatan, çocuklarının kahramanı olan tüm babalarımızın ve baba adaylarının “Babalar Gününü” kutluyor, ebediyete intikal eden babalarımızı rahmetle anıyorum”dedi.

Çok Okunan Haber

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ”BEN DEĞİL BİZ DİYEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Mersin il kadın kolları başkanı Gülşah Yıldırım Genç il başkanlığında yaptığı basın toplantısı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla