Anasayfa / Güncel / Sedat Peker’in “Veyis Ateş ve Rasim Ozan Kütahyalı kaldı” dediği otelin günlüğü 106 bin TL

Sedat Peker’in “Veyis Ateş ve Rasim Ozan Kütahyalı kaldı” dediği otelin günlüğü 106 bin TL

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in gazeteciler Rasim Ozan Kütahyalı ve Veyis Ateş’in bir hafta kaldığını belirttiği Paramount Otel, kara para aklama soruşturmasında hakkında yakalama kararı bulunan Sezgin Baran Korkmaz’a ait. Bodrum Yalıkavak’taki otelin ismi “Resort Be Premium” olarak değiştirildi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker dün yayınladığı 9’uncu videoda yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz’a ait Bodrum Paramount Otel’e (Resort Be Premium) el konulduğunu ve öncesinde bu otelde aralarında hakim, savcı ve bazı basın mensuplarının bulunduğu isimlerin bu otelde ücretsiz kaldığını iddia etti.

“Veysi Ateş, tatil ekibinde. Bunlar tatili de birlikte yapıyorlar, kesmeyi de birlikte yapıyorlar. Suit odada kalıyorsunuz, 100 bin lira yapıyor. Lan sizin maaşınız kaç para? Hani fatura?” diyen Peker gazeteciler Rasim Ozan Kütahyalı ve Veyis Ateş’in de otelde ücretsiz tatil yaptığını iddia etti.

Kütahyalı, “Bahsi geçen otele tam 1 sene önce, bir arkadaşımın davetiyle, onun da ailesiyle beraber tatil yapmak için gittik. Organizasyonu o arkadaşım yaptı. SBK’nın misafiri değildim. SBK ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok. Otelin adı da Paramount değil, başka bir isimdi.” dedi.

Kütahyalı’nın “Otelin adı Paramount değil, başka bir isimdi.” dediği Torba Mahallesi Zeytinlikahve Mevkii, 48400, Bodrum adresli otelin adı bugün “Resort Be Premium” olarak geçiyor.

NICOLE KİDMAN AÇILIŞINA KATILMIŞTI

2 Aralık 2017 tarihli Demirören Haber Ajansı (DHA) haberinde, “Torba Mahallesi Zeytinlikahve Mevkii’nde işadamı Atilla Uras’ın yaptırdığı, dev film şirketi Paramount Pictures’ın kiralayarak 13 Mayıs’ta Nicole Kidman’ın katılımıyla açılışını gerçekleştirdiği The Bodrum By Paramount Hotel’in, ünlü turizm işletmecisi ve yatırımcısı 40 yaşındaki Turan Avcı satın aldığı belirtildi.” bilgisi yer alıyor.
Peker’in Paramount otelde kaldığını söylediği Habertürk’ten Veyis Ateş’in Instagram hesabındaki paylaşımları, burada kaldığını doğruluyor. Ateş’in Instagram hesabından, geçen yıl 25 Temmuz ve 1 Ağustos tarihlerinde bu otelden fotoğraflar paylaşmıştı.

Resort Be Premium’da bu yılın aynı tarihlerinde, 25 Temmuz-2Ağustos aralığında rezervasyon yapılmak istendiğinde, en düşük oda fiyatı gecelik 3 bin 734 lira. Aynı odanın 8 gecesinin ücreti 29 bin 872 TL. Otelin “Grand Villa” diye isimlendirilen en lüks odasının geceliği ise 106 bin 223 TL. Sekiz günlük tatil 849 bin 784 TL’ye mâl oluyor.

VEYİS ATEŞ SON TWEET’İNİ SİLDİ

Peker’in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Habertürk’te katıldığı program sonrası hedefine aldığı Veyis Ateş iddialara dair henüz bir açıklama yapmadı. Ateş’in Twitter hesabından son retweet yaptığı bir kareyi silmesi dikkati çekti. Bu tweet’te Veyis Ateş’in yanındaki kişilerden birinin Abdurrahman Külünk olduğu görülüyordu.

SEDAT PEKER: SUİT ODADA KALIYORSUNUZ, LAN SİZİN MAAŞINIZ KAÇ PARA?

Sedat Peker, Paramount Otel’in Sezgin Baran Korkmaz’a ait olduğunu belirterek, “Bu arkadaş Türkiye’de de ABD’de de aranıyor. Bu adamın otelinde kimler var. Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esad Toplu, o kadar rahatlar ki sıfır X5 ile işe gidiyor. Tayyip abi niye alamıyor bunu? Onu da anlatacağım.” dedi.


Peker şöyle devam etti: “Veysi Ateş, tatil ekibinde. Bunlar tatili de birlikte yapıyorlar, kesmeyi de birlikte yapıyorlar. Resul olaya sonradan dahil olacak, bunlar tatil ekibi. Bir de Muğla Emniyet Müdürü, Marina vardı ya, el konulan, şimdi de otele el koyuyorlar. Sezgin Baran Korkmaz, en son Mübariz (Mansimov) de demişti, sendeki belgeler benim şirketim ama bende yok demişti, bende var kardeşim. Sakın onlarla anlaşayım deme. Patlatırım, rezil olursun. Müşteri portföyünün tamamı bende. Hangi hâkimler, hangi savcılar? Siz aranan adamın otelinde ne işiniz var?”

“SAHTE FATURA YAYINLAYAMAZLAR”

Peker daha sonra Twitter hesabında, “Gönlünüz rahat olsun, sahte fatura yayınlayamazlar. Çünkü o tarihteki Baran’ın şirketi kapalı, yeni şirket devam ediyor. Tüm bilgiler elimde. Orada kalan tüm bürokratları, gazetecileri, hepsini yayınlayacağım. Baran yanlış yapma!” diye yazdı.

Çok Okunan Haber

Tuncer’den 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve SporBayramı Mesajı

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, 19 MayısAtatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla