Anasayfa / Güncel / Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu

Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu

Bugüne kadar İçişler Bakanı Süleyman Soylu başta olmak üzere iktidar çevresinden bazı isimlerle ilgili bilgiler sızdıran Sedat Peker’in, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı ve iktidar uygulamalarını uzun süredir gündeme getirmemesi dikkat çekiyordu. Peker’in son paylaşımlarının iktidara doğrudan muhalefet niteliğinde olması gözlerden kaçmadı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu. Attığı twitlerle hükümeti direk olarak eleştirdiği görülen Peker, “Bir zamanlar mavi vatan iddiamız vardı şimdi oldu yalan vatan. Doğalgaz arama gemilerimiz vardı, şimdi tersanelerde çürüyorlar. Ermenistanı yendik Azerbaycanla direk kapı açacağız dedik ortada bir kapı yok”ifadelerini kullandı.

Hükümetin yürüttüğü dış politikayı eleştiren Peker, “Siz yine de verin mehteri” diyerek duruma tepki gösterdi.

Peker’in yaptığı paylaşımlar şöyle;

“Bir zamanlar mavi vatan iddiamız vardı şimdi oldu yalan vatan. Doğalgaz arama gemilerimiz vardı, şimdi tersanelerde çürüyorlar. Ermenistanı yendik Azerbaycanla direk kapı açacağız dedik ortada bir kapı yok. Kıbrısın bağımsızlığını açıklayacağız dedik, tüm dünya bunu beklerken…

Başbakanlık binasının yapılacağını müjdeledik. Cuma namazını Emevi Camiinde kılacaktık, o da yalan oldu. 18 adalarda hak iddia ettik, adaları Yunanistan işgal etti. Görünen o ki yeniden kuracağız dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu da artık bu saatten sonra başka bir bahara kaldı.

Video yayınlayabildiğim zamanlarda her gün yeni doğalgazlar, altın madenleri bulunuyordu. Benim videolar durduktan sonra doğalgaz ve altın madenleri de yalan oldu. İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu. Ama siz yine de verin mehteri.”

Paylaşımların, Sedat Peker’in halen kaldığı Birleşik Arap Emirlikleri ile Türkiye arasında ilişkilerin düzeltilmesi amacıyla başlatılan temasların ardından gelmesi ise dikkat çekti.

Çok Okunan Haber

MERSİN BÜYÜKŞEHİR, HALK KART KASIM AYI TUTARLARINI HESAPLARA YATIRDI

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin dar gelirli yurttaşlara yönelik hayata geçirdiği Halk Kart’ın Kasım ayı tutarları hesaplara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla