Anasayfa / Güncel / Polis kapı kapı dolaşıp ‘128 milyar dolar nerede?’ diyen davulcuyu arıyor!

Polis kapı kapı dolaşıp ‘128 milyar dolar nerede?’ diyen davulcuyu arıyor!

Kastamonu polisi, CHP’nin iktidara yönelttiği ‘128 milyar dolar nerede?’ sorusunu soran ramazan davulcusunun peşine düştü.

CHP’nin ülkenin birçok noktasında astığı ancak “Cumhurbaşkanına hakaret” gerekçesiyle toplanan “128 milyar dolar nerede?” yazılı afişe müdahaleler sürerken; Kastamonu’nda bir Ramazan davulcusunun manisi gündem oldu.

CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin’in sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde bir Ramazan davulcusunun hazırladığı mani ile ‘128 milyar dolar nerede?’ sorusunu sorduğu görüldü.

Bilgin, bugün bir kullanıcının paylaşımını kendi hesabından paylaşarak, polisin söz konusu davulcuyu aradığını duyurdu.

Emre Tiftik isimli yurttaş, sosyal medya hesabından şunları söyledi:

“Biraz önce emniyetten geldiler. Videodaki davulu benim çaldığımı -benzediğimi- iddia ederek hakkımda sokağa çıkma kısıtlamasına uymamak ve gürültüden dolayı idari işlem başlatıldığını söylediler. Davulcu ben değilim 128 Milyar dolar da davulun içinde değil. Peki nerede?”

 

Bu paylaşımı alıntılayan Hikmet Erbilgin ise; “Ülkeyi getirdikleri hale bak gencecik çocukların peşine düşmüşler. Adalete ekmek su kadar ihtiyacımız var. #128MilyarDolarNerede” dedi.

Çok Okunan Haber

MERSİN AKDENİZ’DE KORKUTAN YANGIN

Mersin’in Akdeniz ilçesi Çankaya mahallesi 4738 sokakta bulunan bir işyerinde saat.16.35 sularında meydana gelen yangına …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla