Anasayfa / Güncel / NEVZAT UĞURLU:RENT A CAR SEKTÖRÜ ZORDA,MERDİVEN ALTI FİRMALARA DENETİM YAPILMIYOR

NEVZAT UĞURLU:RENT A CAR SEKTÖRÜ ZORDA,MERDİVEN ALTI FİRMALARA DENETİM YAPILMIYOR

Akkon Araç kiralamacılar konfederasyonu, Doğu Akdeniz bölge başkanı ve Mersin il başkanı Nevzat Uğurlu sektör ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Uğurlu,hem vatandaşları hemde arkadaşlarını sektör konusunda uyardı.
Vatandaşa rent a car seçimi konusunda yönlendirici olmak istediklerini ve özellikle merdiven altı firmalardan araç kiralamaması konusunda uyardı.

Merdiven altı firmalara denetim yapılmıyor ve bu vesile ile sektör olarak rekabette zorlanıyoruz.
Meslektaşlarının da özellikle müşterilerine müşterilerine karşı kibar olmalarını saygılı davranmalarını dile getirirken akkon konfederasyonu olarak Başkan Asım Kızmaz önderliğinde sektörün daha derli toplu olmaya başladığını söyledi.
Akkon konfederasyonu olarak kendilerinin daha fazla tanıtıma ihtiyacı olduklarını ve bunun için çaba gösterdiklerini belirten Uğurlu rent a car Nevzat Uğurlu,Başkan Asım Korkmaz ile iyi bir uyum yakaladıklarını, sektör için yeni projeler ve çalışmalar yapmaya devam edeceklerini belirtti.
Pandeminin sektördeki arkadaşlarını derinden etkilediğini söyleyen Başkan Uğurlu,çoğu arkadaşımız  bankalara olan kredi borçları ödeyemediği için zor günler geçirdiğini ve hükümetimizin sektörümüzdeki arkadaşlarımıza destek paketlerini beklediklerini söyledi.
Başkan Uğurlu,hiç değilse pandemi döneminde vergi kredi ötelenmesi ve araç sigortalarında indirim beklediklerini dile getirdi.

Çok Okunan Haber

MERSİN AKDENİZ’DE KORKUTAN YANGIN

Mersin’in Akdeniz ilçesi Çankaya mahallesi 4738 sokakta bulunan bir işyerinde saat.16.35 sularında meydana gelen yangına …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla