Anasayfa / Güncel / Mezitli’de Hafta Sonu Tenis Turnuvası yapıldı.

Mezitli’de Hafta Sonu Tenis Turnuvası yapıldı.

Türkiye Tenis Federasyonu, Mezitli Belediyesi Hafta Sonu Senyör Tenis Turnuvasında başarılı olan sporcular kupalarını kaldırdı. Son derece çekişmeli maçların oynandığı yoğun ilgi gören Aratos Spor Tesislerinde gerçekleşen turnuva kadar ödül töreni de büyük heyecana sahne oldu.

Mezitli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ve MezitliBelediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği 4 gün süren turnuvaya 9 farklı kategoriden 60 tenisçi katıldı.

‘BU TÜR TURNUVALAR SEVİYEMİZİ ÖLÇMEDE ÖNEMLİ OLUYOR’

Adana, Gaziantep ve Hatay’dan katılımların olduğuna dikkat çeken Mezitli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İlkim Tahinci, “Kulüp olarak Mezitli Belediyemizin desteğiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Belediyemizin bize sunduğu sonsuz imkanları doğru kanalize ederek ilçemizi ve ülkemizi uluslararası platformlarda temsil edecek sporcular yetiştirmek istiyoruz. Bu konuda tesisleşmeyi tamamladık. Her yaştan farklı branşlarda kurslarımız devam ediyor. Çalışmalarımızdaki başarılarımızı da bu tür turnuvalarla ölçme şansımız oluyor. Başkanımız Neşet Tarhan başta olmak üzere destek veren herkese ve katılan tüm sporcularımıza teşekkür ederim” dedi.

MEZİTLİ SPORDA ÇOK ÖNEMLİ BİR NOKTAYA GELDİ

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mezitli’ye AratosSpor Tesisleri gibi çok önemli spor tesisleri kazandırdıklarını dile getirdiği açıklamasında, Mezitli artık çok önemli turnuvaları yapabilecek bir seviyeye geldi. Bugün olduğu gibi artık farklı şehirlerden sporcular gelerek, Mezitli’deki turnuvalara katılıyorlar. Çok büyük turnuvalar artık tesislerimizde başarıyla gerçekleştiriliyor. Sporcularımız uluslararası ve ulusal yarışmalarda Mezitlimizi başarıyla temsil ederek önemli dereceler alıyorlar. Milli takıma sporcular gönderiyoruz. İnanıyorum ki kısa sürede MezitliBelediyespor kulübümüzün çalışmaları ile çok daha büyük başarılara imza atacağız. Her alanda sporcular bizleri gururlandıracaklardır” dedi

Çok Okunan Haber

AKDENİZ BELEDİYESİNDEN ESENLİ ÜZÜM ŞENLİĞİNE DAVET

Akdeniz Belediyesi’nin 3’üncü Geleneksel Esenli Üzüm Şenliği, 21 Temmuz 2024 Pazar günü Esenli Mahalle Meydanı’nda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla