Anasayfa / Güncel / MERSİN BÜYÜKŞEHİR KADIN VOLEYBOL TAKIMI’NIN HEDEFİ SULTANLAR LİGİ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR KADIN VOLEYBOL TAKIMI’NIN HEDEFİ SULTANLAR LİGİ

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK Kadın Voleybol Takımı, büyük bir azimle maçlara hazırlanıyor. Lige hızlı başlayan Kadın Voleybol Takımı’nın hedefi önce play-off, ardından Sultanlar Ligi’ne çıkmak. Baş Antrenör Murat Oğuz, “Aile ortamında çalışıyoruz, her şey çok iyi gidiyor, hiçbir sorun yokdedi.

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı, antrenmanlarını yapmaya ve maçlara hazırlanmaya devam ediyor. 12 kişiden oluşan takım, Toroslar ilçesinde yer alan 1000 Kişilik Spor Salonu’nda antrenman için haftanın 5 günü bir araya geliyor. Kadın voleybolcuların hedefi önce play-off, ardından da Sultanlar Ligi’ne çıkmak.

Oğuz: “Antrenmanlar yoğun ve güzel bir şekilde geçiyor”

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı BAntrenörü Murat Oğuz, antrenmanların yoğun bir şekilde geçtiğini anlatarak, Takım olarak hedefimiz gidebileceğimiz yere kadar gitmek. Tabi ki her hocanın gönlünde bir playoff yatar” dedi. Her maça ayrı odaklandıklarını ifade eden Oğuz, Örneğin bizim bu hafta Büyükçekmece maçımız var. Bu hafta sadece Büyükçekmece maçını düşünüyoruz, ona göre hazırlanıyoruz. Bir maç bitiyor, ondan sonra diğer maçın hazırlığını yapıyoruz. Bu hafta Büyükçekmece’yi mutlaka yenmek istiyoruz” diye konuştu.

Oğuz, takım olarak oldukça iyi anlaştıklarına da vurgu yaparak, Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü bir ailedir. Aile ortamında çalışıyoruz, her şey çok iyi gidiyor, hiçbir sorun yokdedi.

Mutlu: “Hedefimiz Sultanlar Ligi’ne çıkmak”

Kadın Voleybol Takımı Takım Kaptanı Büşra Mutlu,arkadaşlık ilişkilerinin çok güzel olduğundan bahsederek,Takım bir aile gibi zaten. Her şey yolunda, güzel ilerliyoruz. Haftanın 6 günü birlikteyiz. Günde bazen 2 antrenmanımız oluyor, bazen tek antrenmanımız oluyor. Maçlar heyecanlı geçiyor” ifadelerine yer verdi.

Pandemi sürecinden sonra maçları seyircili oynadıklarını ve bunun da ayrı bir heyecan olduğunu söyleyen Mutlu, Onun için hepimiz heyecanlı ve hevesliyiz. 3. hafta maçını oynayacağız, Büyükçekmece ile maçımız. Onun için hazırlanıyoruz. Hedefimiz tabi ki bir üst lige, Sultanlar Ligi’ne çıkmak. Ama önce playoff. Playoffu görüp, oradan bir üst lige çıkmak istiyoruz. Tabi playoffa kadar maç maç, adım adım hazırlanıyoruz. Herkesi maçlarımıza bekliyoruz, güzel bir voleybol izleteceğimize eminizdiye konuştu.

Akdoğu: “Burada olduğum için mutluyum

Kadın Voleybol Takımı’nda pasör olarak oynayan Elif Yaren Akdoğu, Mutluyum burada olduğum için. Biz Ağustos’ta sezona başladık ve çok da yoğun bir sezon geçiyoruz açıkçası. Çok yoğun bir tempoda antrenman yapıyoruz. Maçlarımız da aynı şekilde yoğun tempoda geçiyorifadelerini kullandı.

Çok Okunan Haber

MERSİN BÜYÜKŞEHİR, HALK KART KASIM AYI TUTARLARINI HESAPLARA YATIRDI

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin dar gelirli yurttaşlara yönelik hayata geçirdiği Halk Kart’ın Kasım ayı tutarları hesaplara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla