Anasayfa / Güncel / KÜÇÜKKAPDAN’DAN SİVAS VE ELAZIĞ’A YARDIM ELİ

KÜÇÜKKAPDAN’DAN SİVAS VE ELAZIĞ’A YARDIM ELİ

DSP genel Başkan Yardımcısı Emrah Küçükkapdan Sivas ve Elazığ’a duyarsız kalmadı.
Öncelikle Sivas’ın Gemerek ilçesine bağlı DSP’li Çepni belediyesinin çöp kamyonu isteğini yerine getirdi. Belediye Başkanı ile görüşen küçükkapdan beldede temizlik ile ilgili sorunların olduğunu acil bir çöp kamyonuna ihtiyacı olduğunu iletti ne ben nede genel başkanımız Önder Aksakal duyarsız kalamazdık. Ben genel başkanımıza Yardımcı olacağım deyip bir temizlik aracı hediye ettik.
İmkanlarımız dahilinde tüm Vatandaşlarımıza  Yardımcı olmak istiyoruz.
Biz Karaoğlan Ecevit’in ne ezen ne ezilen felsefesini rehber edinmiş siyasetçileriniz insan odaklı çalışmalarımız olmazsa olmazımızdır.
Türkiye siyasetinde hızlı bir yükseliş sergileyen Küçükkapdan kısa sürede adından sıkça söz edilen siyasetçiler arasına girdi.
Küçükkapdan Elazığ’a da duyarsız kalmadı depremin ardından Elazığ’a,geçen ay açmış olduğu kedi ve köpek maması fabrikasından dilsiz dostlarımız için yüklü miktarda mama yolladı.

Çok Okunan Haber

SARIYILDIZ – KADIN-ERKEK EŞİTLİĞİ MÜCADELESİNDE KADINLARIN YANINDAYIZ

Turgut Reis Mahallesi Kültür ve Sanat Evi yılsonu etkinliğine katılan Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Hoşyar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla