Anasayfa / Güncel / Kılıçdaroğlu: Çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum

Kılıçdaroğlu: Çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum

Eski CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu kurultaya dair “çirkin iftiraları” üzüntüyle takip ettiğini belirterek “Partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem” dedi.

CHP Kurultayı’na mahkeme yoluyla itiraz edileceği iddiaları sonrası eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan açıklama geldi. İddiaları ‘çirkin iftira’ diye niteleyen Kılıçdaroğlu şu açıklamayı yaptı:

“Sevgili Cumhuriyet Halk Partisi ailem; kurultayımızdan sonraki süreç üzerine birkaç şey söylemek istiyorum. Gerek sosyal medyada gerekse TV programlarında partimizi ve delegelerimizi yıpratmak için parti kültürümüzle asla bağdaşmayan çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum. Muhakkak ki bu kumpaslara yeltenen art niyetli gruplar olmuştur ya da olacaktır ama partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem. Güzel günler görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın.”

Çok Okunan Haber

Emekli öğretmen CHP’den aday adayı oldu

Mersin’de uzun yıllar eğitim camiasına hizmet eden emekli öğretmen Perihan Özpınar Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla