Anasayfa / Güncel / Kılıçdaroğlu: Çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum

Kılıçdaroğlu: Çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum

Eski CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu kurultaya dair “çirkin iftiraları” üzüntüyle takip ettiğini belirterek “Partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem” dedi.

CHP Kurultayı’na mahkeme yoluyla itiraz edileceği iddiaları sonrası eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan açıklama geldi. İddiaları ‘çirkin iftira’ diye niteleyen Kılıçdaroğlu şu açıklamayı yaptı:

“Sevgili Cumhuriyet Halk Partisi ailem; kurultayımızdan sonraki süreç üzerine birkaç şey söylemek istiyorum. Gerek sosyal medyada gerekse TV programlarında partimizi ve delegelerimizi yıpratmak için parti kültürümüzle asla bağdaşmayan çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum. Muhakkak ki bu kumpaslara yeltenen art niyetli gruplar olmuştur ya da olacaktır ama partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem. Güzel günler görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın.”

Çok Okunan Haber

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ”BEN DEĞİL BİZ DİYEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Mersin il kadın kolları başkanı Gülşah Yıldırım Genç il başkanlığında yaptığı basın toplantısı ile …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla