Anasayfa / Güncel / İyi Parti Tarsus İlçe Başkanı Danyal Mercan: ittifakın birilerinin kişisel menfaat ve hırslarına kurban etmeyeceğiz

İyi Parti Tarsus İlçe Başkanı Danyal Mercan: ittifakın birilerinin kişisel menfaat ve hırslarına kurban etmeyeceğiz

İyi Parti Tarsus İlçe Başkanı Danyal Mercan, CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, iki parti arasındaki ittifakın birilerinin kişisel menfaat ve hırslarına kurban edilemeyeceğini söyledi.

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, partisinin İl Başkanı Adil Aktay ve Tarsus İlçe Başkanı Ozan Varal ile birlikte İyi Parti Tarsus İlçe Bakanlığı’nı ziyaret etti.

Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı, şimdilerde İyi Parti’de genel merkez yöneticisi olan Burhanettin Kocamaz, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada CHP’li belediye başkanı Vahap Seçer’i hedef almıştı.
İyi Parti Tarsus İlçe Başkanı Danyal Mercan’ın sözleri ise Kocamaz’ın bu çıkışına adeta tepki niteliğindeydi.
Mercan, “29 Mart seçimlerinde CHP ve İyi Parti Mersin’de kurumsal olarak ittifak yapamadı. Ama seçmen bazında birliktelik oldu. Genel başkanlar Türkiye’nin geleceği için birlikte hareket ederken Millet İttifakı’nı birilerinin kişisel hırslarına, ihtiraslarına kurban edemeyiz” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer de, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na gösterdikleri saygı ölçüsünde İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e de saygı gösterdiklerini ifade etti.
Başkan Seçer, Millet İttifakı’nın başta Atatürk olmak üzere ortak değerler üzerine kurulduğunu ve kişisel beklentilerin bu birlikteliğin önüne geçemeyeceğini vurguladı.

Çok Okunan Haber

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ”BEN DEĞİL BİZ DİYEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Mersin il kadın kolları başkanı Gülşah Yıldırım Genç il başkanlığında yaptığı basın toplantısı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla