Anasayfa / Güncel / GÜLTAK İDDİALARA NEDEN SUSKUN

GÜLTAK İDDİALARA NEDEN SUSKUN

Son günlerde Mersin kamuoyunda Akdeniz Belediyesi hakkında sık sık dile getirilen iddiaları duymayan kalmadı. Akdeniz Belediyesinin  iki Başkan Yardımcısının ve aralarında akrabalık bağı bulunan Başkanvekili Zafer Şahin Özturan ve Personelden sorumlu Başkan yardımcısı Mustafa Kutlu hakkındaki iddialar ve Belediyeye aldırdıkları yakın akrabaları ile ilgili dedikoduları sağır sultan bile duydu !!!

Bir tek Başkan GÜLTAK duymuyor.

Başkanın sessiz kalması ise kamuoyunda tepkilere neden oluyor.

Bir diğer İddiaya göre Mustafa Kutlu Belediye’ye sözleşmeli olarak aldırdığı oğluna 6-9 Bin TL arasında değişen maaşlar bağlatırken, kuzeni olan Zafer Şahin Özturan ise Belediye’ye sözleşmeli personel olarak aldırdığı baldızına aynı şekilde 7 Bin TL civarında maaş bağlattığı iddia ediliyor.

Yine İddialar göre Bunlarla da sınırlı kalmayıp Belediyeye başka akrabalarını yüksek maaşla aldıran kuzenler Mustafa Kutlu ve Zafer Şahin Özturan’a parti tabanının büyük öfkesi olduğunu belediye içi dahil duymayan kalmadı.

Yine en çok konuşulan bir diğer iddia meclis üyelerinin  ve diğer Başkan Yardımcısının işe alınan çocukları çokça konuşuldu.

Mersin kamuoyunda önümüzdeki dönemde büyükşehir belediye başkanlığı  adaylığı konuşulan Başkan Gültak’ın daha birinci yılında belediyede hakimiyetini kuramaması tam bir hayal kırıklığı. Bana göre gelecek onun için hayalden öte değil.

Büyükşehirler büyük kadrolar ile yönetilir.Bu tür küçük olsun benim olsun zihniyeti onun sadece Akdeniz belediyesi ile sınırlı kalacağını işaret ediyor.

Hani bir söz var ya “şıh uçmaz mürit uçurur”

Belediyede daha büyük hedefe seni kadroların uçurur.

Ama kadrolarda küçük olsun benim olsun zihniyeti hakimse zaten önümüzdeki dönem bırakın Büyükşehir’i Akdeniz bile hayal olur.

Çok Okunan Haber

Dünyanın En Büyük Bilişim Teknolojileri Krizine Uzman Açıklaması …

Küresel çapta havayolları, havaalanları, medya, telekom, bankacılık, sağlık sistemlerine kadar pek çok sektördeki operasyonları alt …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla