Anasayfa / Güncel / Gülen’in ölümünü bekleyen yöneticiler harekete geçti: Kasetli tuzaktan hastane odasında infaza büyük savaş!

Gülen’in ölümünü bekleyen yöneticiler harekete geçti: Kasetli tuzaktan hastane odasında infaza büyük savaş!

FETÖ elebaşı Gülen’in sağlık durumu kötüleşti, Liderlik savaşına giren örgüt yöneticileri birbirlerine otel odalarında kasetli tuzak kurduğu ortaya çıktı.

FETÖ elebaşı Gülen’in sağlık durumu kötüleşti, Liderlik savaşına giren örgüt yöneticileri birbirlerine otel odalarında kasetli tuzak kurduğu ortaya çıktı.

tv100’ün ele geçirdiği istihbarat raporuFETÖ içinde yaşanan skandalları bir bir ortaya çıkardı. Raporda Gülen’in yerine geçmek isteyen Mustafa Özcan’ın örgüt yöneticisi Mehmet Ali Şengül’ü infaz ettirdiği ortaya çıktı..

Alman istihbaratıyla anlaşan örgüt yöneticisi Mustafa Özca doktorlara rüşvet verdi. Koronaya yakalanan rakibi Şengül’ü hastane odasında öldürttü. Terörist başı Gülen’in yerine geçmek isteyen Türkiye imamı Mustafa Özcan’ın bir rakibine daha tuzak kurduğu ortaya çıktı. O isim de FETÖ’nün Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı eski başkanı Mustafa Yeşil’di.

Yine söz konusu istihbarat raporlarına göre Özcan Mustafa Yeşil’e de İngiltere’deki bir otel odasında kasetli tuzak kurdu.

Mustafa Özcan, Mustafa Yeşil’in yükselişini engellemek için örgütün mit imamı murat karabulut ile birlikte planlar yapmaya başladı.

Örgüt ele başı Fetullah Gülen’in İngiltere imamı yaptığı Mustafa Yeşil’i takibe alan Mustafa Özcan rakibinin peşine adam taktı.. Attığı her adımı izlettirdi.

Mustafa Yeşil İngiltere’de bir otelde sık sık bir kadınla buluşuyordu. Otel odasına gizli kamera yerleştirildi. Mustafa Özcan Yeşil’in uygunsuz görüntülerini tek tek kaydetti.

Örgüt elebaşı Gülen’in veliahtı Mehmet Ali Şengül’ü hastanede öldürten Mustafa Özcan bir başka rakibi olan Mustafa Yeşil’i de şantajla devre dışı bıraktı.

Çok Okunan Haber

ADAYIM DİYEMİYOR “KURU SIKI” ATIŞ PEŞİNDE

İyi partili Burhanettin Kocamaz basın yayın organlarında kendince göndermeler yapıyor. İyi parti içindeki muhalefetin ateş …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla