Anasayfa / Güncel / Erdoğan’a gece yarısı protesto: “Biz halkız, biz kazanacağız!”

Erdoğan’a gece yarısı protesto: “Biz halkız, biz kazanacağız!”

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize’de protesto edildi. İkizdere direnişine sahip çıkan halk, Erdoğan’ın konvoyunun geçişi sırasında AKP’li Cumhurbaşkanına sloganlarla tepki gösterdi.
AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize’de İkizdere direnişçileri tarafından protesto edildi.
Dün İyidere-İkizdere Yolu ve Tünelleri Açılış Töreni’nde konuşan Erdoğan, “İkizdere’de lojistik tesislerini yapıyoruz, bunlar Ankara’dan geliyorlar, durdurmak için gayret sarfediyorlar” demiş ve direnişte olan halkı “Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ne kadar sol varsa, komünist varsa alıp buraya geliyorlar. Siz bizim önümüzü kesemeyeceksiniz. Biz bu tesisleri, yolları yapacağız. Sizin gücünüz bunların önünü kesmeye yetmez” diyerek hedef almıştı.
Gerçek Gündem’den Serhat Yılmaz’ın haberine göre; Erdoğan, İkizdere’deki temasları sonrası dönüş yoluna çıktı. Yüzlerce araçtan oluşan konvoyla Rize’ye dönmek için yola çıkan Erdoğan, İkizderelilerin protestosu ile karşılaştı.

Çok Okunan Haber

MESKİ GENEL MÜDÜRÜ KORKMAZ, SU KARDEŞLİĞİ TOPLANTISI’NA KATILDI

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan 1. Etap Belediye Su Kardeşliği kapsamında, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla