Anasayfa / Güncel / Erdoğan ile çocuk arasında ‘kurdele’ krizi! ‘Elinden alın makası, kesecek’

Erdoğan ile çocuk arasında ‘kurdele’ krizi! ‘Elinden alın makası, kesecek’

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir çocuk arasında Ankara AKM Millet Bahçesi Açılış Töreni’nde ‘kurdele’ krizi yaşandı. Bir çocuk, konuşmasının bitiminin ardından kurdeleyi kesmek için bekleyen Erdoğan’dan önce davranarak 2 kez kurdeleyi kesti.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKM Millet Bahçesi Açılış Töreni’nde konuştu. Konuşma sırasında kürsüde bekleyen bir çocuk kurdeleyi keserek Millet Bahçesi’nin açılışını yapmak isteyen Erdoğan’dan önce davrandı. Kurdeleyi 2 kez kesen çocuğu Erdoğan durdurmaya çalıştı. O sırada kürsüde bulunan bir bakanın “Makası elinden alın, kesecek yoksa” dediği duyuldu.

Meclis Başkanı Mustafa Şentop ise, çocuk tarafından kesilen kurdelenin bir parçasını Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye götürdü. Erdoğan ile Bahçeli zaten kesilmiş olan kurdeleyi tekrar kesti.

Çok Okunan Haber

TARSUS BELEDİYESİ YOĞUN YAĞIŞ SONRASI OLUMSUZLARI GİDERİYOR

Tarsus Belediyesi tarafından Tarsus’ta etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen taşkın ve su baskını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla