Anasayfa / Güncel / Dünyanın en garip hesaplaşması: Silah olarak bakın ne kullanıldı…

Dünyanın en garip hesaplaşması: Silah olarak bakın ne kullanıldı…

Tayvan’da dünyanın en garip saldırısı gerçekleşti. Organize suç örgütleri, aralarındaki hesaplaşmaya hamam böceklerini de karıştırdı. Restorana “binden fazla hamam böceğinin” kullanıldığı saldırı düzenlendi.

Tayvan’da bugüne kadar dünyanın en garip hesaplaşmalarından biri yaşandı. Organize suç örgütleri arasındaki hesaplaşmaya, istemeden de olsa hamam böcekleri dahil oldu.

Tayvan’ın başkenti Taipei’de bulunan bir restorana, sahibinin borcu olduğu gerekçesiyle saldırı düzenleyen suç örgütü üyeleri binden fazla hamam böceğini restorana attıktan sonra kayıplara karıştı.

Saldırı anında restoranda bulunan Taipei Polis Müdürü Chen Jia-Chang, olayı şiddet eylemi olarak nitelendirdi. Olay restorana ait güvenlik kamerasına an be an yansıdı.

Polis olayla ilgili 5 şüpheliyi kişiyi gözaltına aldı.

Çok Okunan Haber

MERSİN AKDENİZ’DE KORKUTAN YANGIN

Mersin’in Akdeniz ilçesi Çankaya mahallesi 4738 sokakta bulunan bir işyerinde saat.16.35 sularında meydana gelen yangına …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla