Anasayfa / Güncel / CHP’Lİ GENÇLER SAHAYA İNDİ

CHP’Lİ GENÇLER SAHAYA İNDİ

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları başkan ve yöneticileri, saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

CHP Mersin İl Gençlik Kolları Başkanı Alkım Sümer, Tarsus İlçe Gençlik Kolları
CHP Tarsus Gençlik Kolları Başkanı Adil Bal ve partili gençler Tarsus’a bağlı ova ve kırsal mahallelerde ziyaretlerde bulunup, Berdan barajı Mesire alanında piknik yapan yurttaşlarla buluştu.

Tarsus’a bağlı Yeşiltepe, Atalar ve Hacıhamzalı mahallelerinde gerçekleşen ziyaretlerde konuşan Gençlik Kolları İlçe Başkanı Adil Bal, özellikle Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Tarsus Belediyesi’nin hizmetleri ve hayata geçirmeyi planladığı projelerle ilgili olarak bilgiler verdi.

Ziyaretleri değerlendiren CHP Tarsus Gençlik Kolları Başkanı Adil Bal, “İl Gençlik Kolları Başkanımız sayın Alkım Sümer, İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılarımız ve Halkçı Liseliler Başkanımız sayın Çağdaş Güzel ile birlikte Yeşiltepe, Atalar ve Hacıhamzalı’da mahalle muhtarlarımızı, delegelerimizi, üyelerimizi ve yurttaşlarımızı ziyaret ettik. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Vahap Seçer’in, Tarsus Belediye Başkanımız sayın Dr. Haluk Bozdoğan’ın, İl Başkanımız sayın Adil Aktay’ın, İlçe Başkanımız sayın Av. Ozan Varal’ın selamlarını ilettik. Belediyelerimizin çalışmalarını ve partimizin politikalarını aktardık, istek ve taleplerini dinledik. Notlarımızı aldık,çözüme kavuşma noktasında gerekli takiplerini sağlayacağız” dedi.

Çok Okunan Haber

AKDENİZ BELEDİYESİNDEN ESENLİ ÜZÜM ŞENLİĞİNE DAVET

Akdeniz Belediyesi’nin 3’üncü Geleneksel Esenli Üzüm Şenliği, 21 Temmuz 2024 Pazar günü Esenli Mahalle Meydanı’nda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla