Anasayfa / Güncel / CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ VE PM ÜYESİ ALİ MAHİR BAŞARIR 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ VE PM ÜYESİ ALİ MAHİR BAŞARIR 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

Bundan tam 97 yıl önce, bugünkü mutluluğumuzun, heyecanımızın, coşkumuzun, sevincimizin kaynağı olan Cumhuriyetimiz ilan edildi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bağımsızlık, özgürlük ve eşit yurttaşlık temelinde kurduğu Cumhuriyetimize ve kazanımlarına sahip çıkmak hepimizin asli görevidir.

Bu görev bilinciyle; demokrasiyi bir araç olarak kullanıp, laik Cumhuriyetimizi tahrip etmek, bu önemli günü hafızalarımızdan silmek isteyenlere karşı her zaman olduğu gibi gövdemizi siper etmekten geri durmayacağız.

Milli bayramlarımızı kutlamaya kısıtlama getirmek isteyenler, asla bilinçaltlarındaki amaçlarına ulaşamayacaklardır.

Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve Anayasamızın değiştirilemez ilkeleri etrafında bu ülkede yaşayan yurttaşlar olarak, aklın ve bilimin öncülüğünde çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak ve daha ilerisine gitmek ortak hedefimizdir.

Büyük mücadele ve fedakârlıkla kurulan Cumhuriyetimizin 97. yılı kutlu olsun.

Bu mutlu ve coşkulu günümüzde başta, ülkemizin kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin mimarı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını şükranla, minnetle anıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Çok Okunan Haber

AKDENİZ BELEDİYESİNDEN ESENLİ ÜZÜM ŞENLİĞİNE DAVET

Akdeniz Belediyesi’nin 3’üncü Geleneksel Esenli Üzüm Şenliği, 21 Temmuz 2024 Pazar günü Esenli Mahalle Meydanı’nda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla