Anasayfa / Güncel / BÜYÜKŞEHİR’DEN “BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ KULLANIMI” İLE “PROFİLİM VE KİŞİLİĞİM” SEMİNERİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN “BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ KULLANIMI” İLE “PROFİLİM VE KİŞİLİĞİM” SEMİNERİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mezitli İlçesi’ndeki okullarda eğitim gören öğrencilerin velilerine ve okul yöneticilerine yönelik olarak “Bilinçli Teknoloji Kullanımıile “Profilim ve Kişiliğim” adlı seminer düzenledi. Seminere yaklaşık 1000 kişi katıldı.

Eğitim Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi Mut Şubesi’nde de öğrencilere “Meslek Atölyesi ve Motivasyon” semineri ve “Meslek Seçimi, Eğitimde Yeni Teknoloji ve Motivasyon”adlı konferans düzenlendi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler DairesiBaşkanlığı Eğitim Hizmetleri Şube Müdürlüğü öncülüğündeMezitli İlçesi’ndeki okullarda eğitim gören öğrencilerin velilerine ve okul yöneticilerine yönelik olarak iki farklı seminer düzenlendi. Katılımcılara, siber güvenlik ve sosyal medya uzmanı Cüneyt Üre tarafından Bilinçli Teknoloji Kullanımı ve psikolog Mustafa Tepretmez tarafından da Profilim ve Kişiliğim adlı seminer verildi.

Yaklaşık 1000 kişinin yer aldığı seminere, Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Ozan Soydan, Mezitli İesi okul yöneticileri veveliler katıldı. Büyükşehir Belediyesi, düzenlediği seminerle Mersin genelinde tüm okul öğrencilerine ve velilerine ulaşarak bilinçli teknoloji kullanımı konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Öğrencilerden mini konser

Ayrıca seminerden sonra Eğitim ve Öğretimi Destekleme KursMerkezi Mersin Şubesi müzik grubu öğrencileri mini bir konser verdi. Günün sonunda Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Ozan Soydan, okul yönetimine ve müzik grubu öğrencilerine plaket, çiçek ve teşekkür belgelerini takdim etti.

Mut’ta öğrencilere hem seminer hem konferans

Eğitim Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi Mut Şubesi’nde eğitim gören öğrencilere yönelik “Meslek Atölyesi ve Motivasyon” semineri de gerçekleştirildi. Seminere, meslek deneyimlerini paylaşmak üzere mimar Ümit Yalın, psikolog Mustafa Tepretmez, Dr. Gökhan Emre Cecemen, inşaat mühendisi Büşra Duman, Av. Meryem Diniç katıl. Ayrıca seminerde Mersin Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri de yer aldı.

Seminerin sonunda, Yakın Doğu Üniversitesinden Doç. Dr. Hüseyin Bicenin konuşmacı olduğu Meslek Seçimi, Eğitimde Yeni Teknoloji ve Motivasyon adlı konferansdüzenlendi.

Seminerde, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçeröncülüğünde hayata geçirilen sosyal hizmetlerden biri olan “Bir Ekmek Bir Çorba” projesi kapsamında öğrencilere sıcak çorba ikram edildi.

Çok Okunan Haber

Başkan Özyiğit, “Avrupa şampiyonluğu yolunda takımımızın yanındayız”

Mersin Yenişehir Belediyesinin de destekleriyle Avrupa’nın kadın basketbolundaki en büyük kupası olan FIBA Kadınlar Avrupa …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla