Anasayfa / Güncel / BAŞKAN YILDIZ’DAN HUZUREVİ SAKİNLERİNE BAYRAM ZİYARETİ

BAŞKAN YILDIZ’DAN HUZUREVİ SAKİNLERİNE BAYRAM ZİYARETİ

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Mersin Yardım ve İyilik Vakfı Huzurevi’ni ziyaret ederek, huzurevi sakinlerinin ve çalışanlarının Kurban Bayramı’nı kutladı.

 Yaş almış büyükleri odalarında tek tek ziyaret ederek, sağlıklı ve huzur dolu bir ömür geçirmeleri temennisinde bulunan Başkan Yıldız, huzurevinin bahçesinde dinlenen huzurevi sakinleriyle de bol bol sohbet etti.

Huzurevi sakinleri tarafından yoğun sevgiyle karşılanan Başkan Yıldız: “Bayramları anlamlı kılan en güzel şey büyüklerimizin gönlünü almaktır. İlçemizdeki huzurevini ziyaret ederek, varlıklarıyla güç bulduğumuz büyüklerimizin bayramlarını kutladık. Onların yüzlerindeki tebessüm, bizleri daha da mutlu etti. “Yüzü gülen, nefes alan Toroslar’da” büyüklerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Hep birlikte nice bayramlar geçirmeyi temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Çok Okunan Haber

SARIYILDIZ – KADIN-ERKEK EŞİTLİĞİ MÜCADELESİNDE KADINLARIN YANINDAYIZ

Turgut Reis Mahallesi Kültür ve Sanat Evi yılsonu etkinliğine katılan Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Hoşyar …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla