Anasayfa / Güncel / BAŞKAN ÖZYİĞİT TEŞEKKÜR ETTİ

BAŞKAN ÖZYİĞİT TEŞEKKÜR ETTİ

Yenişehir belediye başkanı Abdullah Özyiğit 31 Mart yerel seçimleri için tekrar aday gösterilmesi ile ilgili teşekkür etti.
Özyiğit yayınladığı mesajda,

Cumhuriyet Halk Partimizin Yenişehir Belediye Başkanlığı adaylığına şahsımı layık gören; Türkiye’nin aydınlık geleceği için umut olan Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e, Partimizin yerelde ve genelde iktidarı için büyük bir özveriyle çalışan MYK Üyelerimize ve Parti Meclisi Üyelerimize şükranlarımı sunuyor, değerli desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Yenişehir’imize olan sevgi ve bağlılığımız, her bir yurttaşımızın mutluluğu için var gücümüzle çalışma azmimizi besliyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda, bilimin ışığında, şeffaf ve adil bir yönetim anlayışıyla Yenişehir’imiz için kararlılıkla emek vermeye devam edeceğiz.

Oylarıyla bizleri göreve getiren, desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimiz için birlikte çalışacak, birlikte başaracağız dedi.

Çok Okunan Haber

Dr. Ali Öz: “Toroslar’ı tekstil kenti yapacağız”

Mersin Tekstil Üreticileri Derneği’ni (METÜD) ziyaret eden Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali …

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla