Anasayfa / Güncel / BAŞKAN GÜLTAK, BAŞKAN TARHAN’I ZİYARET ETTİ

BAŞKAN GÜLTAK, BAŞKAN TARHAN’I ZİYARET ETTİ

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, MezitliBelediye Başkanı Neşet Tarhan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada Başkanlar; her iki belediyenin yürüttüğü bir takım proje ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

“Başkanların birlikte çalışması, kentimiz ve memleketimiz için önemli”

Tüm belediye başkanlarının; Mersin’in yararına ve parti ayrımı gözetmeksizin çalıştığını vurgulayan Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, “Ağabeyim olan Neşet Tarhan, yıllardır başarılı bir şekilde Belediye Başkanlığını yürütüyor. Merkez ilçe belediye başkanlarının birlikte çalışması kentimiz için son derece faydalı. Hepimiz 5 yıllığına seçildik. Kendi ilçelerimizde başarılı işler yapmak istiyoruz. Projelerimiz var, birlikte çalışmak memleketimize fayda verir. Ben de kendisini, tecrübelerinden faydalanmak amacıyla ziyaret ettim. Aynı zamanda çok güzel bir hizmet binası olduğunu biliyorduk. Binamızı görme fırsatımız da oldu. Sergilediği misafirperverlik için Sayın Başkana teşekkür ederim”dedi.

“Hepimizin ortak derdi ve paydası Mersin”

Mezitli Belediye Başkan Tarhan ise, belediye başkanlarının birlikte hareket etmesinin, Mersin’in yararına olduğuna dikkat çekerek; “Göreve yeni geldiğinde, Akdeniz Belediye Başkanımız Mustafa Gültak’ı ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunmuştuk. Ziyaretimizde, kentimizin daha da gelişmesine yönelik çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunmuştuk. Hepimizin ortak derdi, sorunu ve amacı Mersinimizdir. Büyükşehir Meclisimizde de bir araya geliyor, olan biteni paylaşıyoruz. Siyasi düşünceniz ne olursa olsun, birlikte hareket etmek durumundasınız” diye konuştu.

“Birlikte hareket ediyoruz”

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kornavirüsü ile birlikte pek çok anlayışın değiştiğine de işaret eden Başkan Tarhan; sözlerini şöyle sürdürdü; “Artık eski siyaset biçimi değişti. Artık bu Koronavirüs’ten sonra her şey değişecek diye düşünüyorum. Her şey güzel anlamda değişecek diye temenni ediyorum. Bu güzelliğin siyasete de tabii ki yansıması gerekir. Biz bunun örneğini sergiliyoruz. Zannediyorum gerek Sayın Gültak, gerekse ben hiçbir ayrım yapmaksızın, farklı partiler değilmiş gibi beraber hareket ediyoruz. Bunun artık herkese örnek olması gerek. Türkiye’de ve bunu böyle yürümesi gerekir. Çünkü seçimler gelir biter. Seçimden sonra hepimiz halk adına hizmet eden kişiler oluruz. Sayın Gültak, kazandı ve çalışmaları iyi bir şekilde de götürüyor. Birlikte, Mersin için güzel şeyler yapacağız. Kendilerine nazik ziyaretleri ve uyumlu çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum.”

Mezitli Belediye binasını da gezen Başkan Gültak, hizmet binasını çok beğendiğini dile getirdi. Ziyarette Başkan Tarhan; Başkan Gültak’a; SoliPompeiopolis sütunlarının resmedildiği anı tabağı hediye etti.

Çok Okunan Haber

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ”BEN DEĞİL BİZ DİYEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP Mersin il kadın kolları başkanı Gülşah Yıldırım Genç il başkanlığında yaptığı basın toplantısı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla