Anasayfa / Güncel / BAŞARIR CHP’NİN 97.YILINI KUTLADI

BAŞARIR CHP’NİN 97.YILINI KUTLADI

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlatılan Kurtuluş Savaşı’mızın zaferle sonuçlanmasının ardından, 97 yıl önce Cumhuriyet Halk Partimiz kuruldu.

Cumhuriyet Halk Partimiz, kuruluşundan bu zamana kadar laik Türkiye Cumhuriyetimizin iç ve dış düşmanlarına karşı, emperyalizme karşı sürekli mücadele etmiş, bağımsızlığın, özgürlüğün, barışın, demokrasinin ve sosyal hukuk devletinin güvencesi olmuştur.

97 yıl önce Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal ve arkadaşlarının kurduğu partimiz, Türkiye Cumhuriyeti’nin çağdaşlaşması, güçlenmesi ve halkın mutluluğu için çalışmış ve çalışmaya da devam edecektir.

Cumhuriyetimizi ve kazanımlarını yok etmek isteyenlere karşı dimdik ayakta duran Cumhuriyet Halk Partisi, emeğin, alın terinin, eşitliğin, insan haklarının ve adaletin temsilcisi olmuştur.

Üyesi olmaktan onur ve gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partimizin 97. Yıl dönümünü kutluyor; Kurucumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm genel başkanlarımızı ve partimizde emeği geçen herkesi saygıyla anıyor, şükranlarımı sunuyorum.

Çok Okunan Haber

AKDENİZ BELEDİYESİNDEN ESENLİ ÜZÜM ŞENLİĞİNE DAVET

Akdeniz Belediyesi’nin 3’üncü Geleneksel Esenli Üzüm Şenliği, 21 Temmuz 2024 Pazar günü Esenli Mahalle Meydanı’nda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla